SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wrócić do pełni formy po kontuzji kolana?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Witajcie !
Doznałem kontuzji kolana w czerwcu br. i tydzien temu przeszedłem operację artroskopie kolana (usuwali mi coś z łękotki i jakieś ciało hofa czy coś) i pierwsze pytanie to kiedy będę mógł wrócić do piłki poważnie ale tak by grać na 100% swoich możliwości a drugie pytanie to takie : jak powrócić do pełni formy po kontuzji i dość długiej przerwy od gry (od czerwca 2011) ... nie wiem co polecacie za ćwiczenia czy jakieś metody macie itp.
Dodam że mam przyszykowane filmiki zamieszczone na youtube Owena Hargreavesa- tam są różne ćwiczenia treningowe pozwalające poprawić kondycję,szybkość,koordynacje itp.
Chodzi mi po prostu o powrót do pełni formy by móc grać na 100% swoich możliwości - tak jak przed doznaniem kontuzji.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie sugeruj sie opiniami, cwiczeniami od osob co napisza cos na forum ani filmikami Owena bo moze wiec szkody sobie narobic niz pozytku, cwiczenia jakie sa potrzebne zalezy od stanu w jaki jest aktualnie kolano przykurcze, napiecia, zakres ruchomosci w stawie, sila mm itd itp przez internet nikt ci tego nie zdiagnozuje porzadnie ani nie ulozy poprawnego schematu postepowania. Byla rehabilitacja? Tu potrzebny bedzie fizjoterapeuta na wlasna reke ani poprzez 'konsultacje' internetowe to nie zabieralbym sie do tematu

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2011-09-30 22:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Tak będzie rehabilitacja . Na razie dostałem ćwiczenia bo jestem dopiero tydzien po operacji a do zdjęcia szwów jade w poniedziałek , ortopeda mówił coś o rehabilitacji - no ale to oczywiste i o jakiś masażach . Ok dzięki za rade BPL-G .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w takim razie podczas rehabilitacji dowiedz sie od fizjoterapeuty co mozesz robic czego unikac ile itd. widzac stan kolana bedzie to trafniejsze nie jakiekolwiek porady przez neta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z prawidłowym uderzeniem piłki

Następny temat

Korki- Jakie wybrac(tematy z vol.1-3 nie pomogly!)

WHEY premium