SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam szanse aby dojść do bardzo dobrej formy?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 276
Witam! Mam 11 lat( w marcu przyszłego roku już 12) zaczełem trenować piłkę(ehh...) tak od sierpnia ale bardzo dobrze już grałem bo z bratem troche graliśmy. Własnie od sierpnia zapisałem się na takie treningi ( nie profesionalne ) zajęcie mamy na takiej dużej hali ( najwieksza w wojewodztwie , bo akurat tam mam w-f xD ) lub na takim boisku ale on jest zrobiony z jakby to powiedzieć... zrobiony jest z materialu wycieraczko-podobnego heh.. . W piłkę gram dobrze , lecz sądze , że stało się to moją pasją kiedyś z bratem to grałem tak dorywczo , że raz na tydzien czy coś ale teraz to w każdej chwili mam chęć do grania , więc postanowiłem kupić sobie piłkę lecz nadeszła jesień więc mama mi powiedziała , że po co mi piłka na zimie(Grrr... tak mnie wkurza , że za pare dni to krzesło wezme ^^) . Odechciało mi sie sępić o tą piłkę , ale do tematu( ale sie rozpisałem !! ) Kupuje piłkę tak koniec zimy/początek wiosny i teraz sie nasuwa taka rzecz do boiska tego szkolnego co mówiłem wczesniej mam ok. 30 sek drogi jak bym trenował dzien w dzień to doszedł bym do bardzo dobrej formy? (hello! ja tu mówie o BARCELONIE-żart^^)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
oczywiscie
ja nawet widze w Tobie nastepce Ronaldinho, serio.

bardziej na powaznie, to: lubisz grac, to graj, najlepiej, to zapisz sie do klubu, nie wiem po co te glebokie rozwazania, jak przy zakladaniu lokaty na 3mln euro w banku slaskim

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beach soccer w warszawie

Następny temat

Szaliki piłkarskie

WHEY premium