SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie formy podczas kontuzji.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 227
Witam. ONiestety dopadło mnie bardzo częste schorzenie tzn. Haglunda -Severa (jakoś tak) i w związku z tym mam pytanie, bo przerwę mam 3 miesiące, minęła już połowa i niestety oprócz ćwiczeń siłowych i to tylko na górne partie ciała nie mam innych możliwości na utrzymanie formy. Waże kilka kilo więcej niż przed kontuzją. Doradzicie jakies ćwiczenie dzięki któremu - chociaż- po kuntuzji będzie łatwiej wrócić do treningów? Będę bardzo wdzięczny choćby za minimalną pomoc. :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Napisz coś więcej o tej kontuzji, bo nazwa, która podałeś nic mi nie mówi.
Co dokładnie Cie boli, przy jakich ruchach i jak to sobie zrobiłeś..
Opisz to najobszerniej jak możesz, to postaram się pomóc

A dobra już wiem, sam takie coś przechodziłem dawno temu


Zmieniony przez - ergoprox w dniu 2010-10-01 22:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Więc tak z mojej strony mogę Ci powiedzieć, że przerwa 3 miesiące może nie być wystarczająca, ja to leczyłem jakieś 7 miesięcy, z tymże jakoś po czterech mogłem już biegać i wykonywać dużo ćwiczeń.
Zależy jak to u ciebie przebiega.
Na teraz, po tych 1,5 miesiąca spokojnie możesz udać się na basen, dużo pływać i wykonywać różne ćwiczenia oporowe (wymachy itp.) Oczywiście siłownia także nie zaszkodzi. Myślę, że rower oraz cała aktywność ruchowa gdzie masz unieruchomioną kostkę też się nadaje, czyli rolki np.
Powinieneś także jak najszybciej wyrobić wkładki ortopedyczne (polecam poznań), oraz kupić wapń z witaminą d i preparat o nazwie Rexorubia.
Także wizyta u rehabilitanta nie zaszkodzi (to nawet jest dla ciebie priorytet teraz), pamiętaj: tkanka leczy się w ruchu, dlatego jak będziesz pracować z rehabilitantem to skróci to na pewno czas leczenia.
jak coś to pytaj
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny klub piłkarski (Warszawa/okolice)

Następny temat

Atrakcyjna dziewczyna wymiatająca z piłką

WHEY premium