SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po kontuzji stawu skokowego (3 mieś przerwy)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Witam wszystkich ;)
W maju na treningu przy sytuacji sam na sam niefortunnie upadł na mnie obrońca , okazało się , że skręciłem kostkę (staw skokowy).
Mam przerwę od piłki od maja i potrwa ona najprawdopodobniej do końca lipca.Okres przygotowawczy się niebawem zaczyna , a będę miał duże braki , więc chciałbym , prosił bym , czy ktoś mógłby ułożyć jakiś plan treningowy , jak po tej kontuzji wrócić.
Bardzo bym był wdzięczny.
Kamilo95
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Witaj

Musisz pamiętać ze po powrocie do treningów Twój organizm nie będzie przygotowany do takich samych obciążeń treningowych jak przed kontuzją, organizm musi się przyzwyczaić, jeżeli chcesz uniknąć następnych kontuzji to polecam powolne wchodzenie w trening ze stopniowym zwiększaniem bodźców treningowych, pamiętaj o zdrowym odżywianiu przed i po treningach, nie radzę też w początkowych okresach powrotu do treningów za bardzo męczyć organizmu(może doprowadzić to do stanu przetrenowania organizmu)

jeśli masz jakieś pytania pisz na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
A mógłbyś mi napisać jakąś rozpiskę , jak mam wrócić po kontuzji do treningów ??
A i ten e'mail co podałeś nie istnieje , tak mi się wyświetla jak wysyłam wiadomość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
dostałem maila od Ciebie i odpisałem, faktycznie się pomyliłem ale maila od Ciebie dostałem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
A mógłbyś napisać do mnie na gadu to podam Ci e-maila , i się jakoś skontaktujemy ??
7938684
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawienie sprintu

Następny temat

Copa America 2011

WHEY premium