SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wrócić do normalności???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
może teraz trochę nie na temat, ale tio ważne dla mnie. Jeśli moja mama robi jogurt naturalny z mleka 2%, to czy ma on takie same proporcje białka, tłuszczu, ww i kcal, jak to co piszę na opakowaniu mleka, czy może podczas fermentacji skłAd się zmienia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli nawet zmienil sie (w co watpie) to w sposob znikomy

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a masz moze przepis na taki jogurt ? - przepraszam ze nie w temacie ale jestem ciekawy po prostu chetnie sprobuje ...

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
Czekaj, mamy się spytam A więc należy zmieszać pół litra mleka i ok. 75g jogurtu (na początek musisz kupić w sklepie jakiś naturalny) i podgrzeć do temp ok.40 stopni. Potem zlać do termosu i odczekać 4-5 godzin. Następnie przelać do słoika i doć do lodówki, aby stężał. Następnym razem do mleka dodajesz juz swój, z poprzedniego razu. Polecam, bo to smaczne i sam mozesz zdecydować ile chcesz w nim tłuszczu i inych składników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dziekuje

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
Ale oczywiście ja mam znowu pytanie
Nie wie ktoś ile kalorii ma tależ (250ml) kapuśniaku z kapusty kiszonej z ziemniakami i trochę jakiejś kiełbasy, czy mięsa ??? Tak mniejwięcej, bo na tabelach piszę, że ok 70kcal, ale nie wiem, czy uwzględniają te ziemniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
trudno powiedziec zalezy od porcji i od skladnikow ... ale jak lubisz - nie odmawiaj sobie - wazne zebys nie przesadzala
pozdrawiam i raz jeszcze dziekuje za przepis

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
Nio, już zjadłam Właśnie po obiadku jestem. A za niedługo idę do kuzynki. Uzgodniłam z mamą, że muszę zjeść conajmniej 1 kawałek tortu (jak zawsze się spytam, ile to może być mniej więcej kcal [proszę, napiszcie chociaż tak na oko]), trochę sałatki i do tego sobie mam dać dużo warzyw (pomidorki, ogórki kiszone itp), żeby wyglądało, że mam dużo Zobaczymy, czy nic się nie stanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
milej imprezy zycze ino sie nie spij ani nie najedz za bardzo... a i na chlopcow uwazaj
co do tortu to jest dosyc trudna sprawa bo po pierwsze - zalezy jak duzy jest kawalek - po drugie jaki tort itp. itd. Po prostu grzecznosciowo i okazyjnie zjedz kawalek ...a salatki sa dobrym rozwiazaniem Smacznego zycze tak wogole
pozdrawiam i jeszcze raz zycze udanej imprezy

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O P U C H N I E T A T W A R Z !!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

HST a rzeźba

WHEY premium