SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wrócić(dojść) do życiowej formy?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Witam, niebawem moje 27 urodziny, więc wg metryki nie jest tak źle, ale czuje że organizm nie jest w najlepszym stanie. Mam coraz mniej energii i coraz ciężej wstawać rano z łóżka. Chory nie jestem, ale czuje się wyeksploatowany. Dzisiaj postanowiłem zasięgnąć porady na tym forum i w końcu wziąć się za siebie.
Otóż od dłuższego czasu prowadzę tryb siedząco-leżący, wszędzie jeżdżę samochodem, wogóle mało się ruszam. Dopóki była zima to miałem wymówkę, ale robi się ładna pogoda i postanowiłem że muszę wrócić do swojej dawnej formy(a może i lepszej).
Na początek zamierzam zacząć od porannego joggingu i zmiany diety. Obecnie jadam głównie dania mięsne, ewentulanie białe pieczywo, ziemniaki, ryż. Warzywa i owoce , nabiał bardzo sporadycznie.

Proszę o porady począwszy od treningu, poprzez dietę. Jak utrzymać motywację, aby nie brakło w trakcie. Może jakieś pomysły jak "odnowić" organizm, żeby oprócz formy również organizm wracał do dawnej świetności, bez nadmiernego eksploaowania.
Może jakieś naturalne suplementy(żadne odżywki), zioła pomogłyby w takim procesie?

Pozdrawiam,
Gogson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 9 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Zapraszam do zapoznania się z tematem:

http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THRUSTERS przy HST

Następny temat

Początki z treningiem

nutloveb