SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wrócić do normalności???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmmm i stad wlasnie moje pytanie czesto u osob odchudzajacych sie nastepuje duzy niedobor niezbednych kwasow tluszczowych stad o dziwo negatywne mysli i zle wewnetrzne samopoczucie
min w diecie to 25% kalorii ze zdrowych tluszczy

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
biniu, to nie jest takie proste. sądzę, że byłam (a może jestem???) bliska anoreksji, a wtedy człowiek nie myśli racjonalnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no wlasnie o tym pisze , dlatego proponuje spozywac duzo wiecej zdrowych tluszczy (oczywiscie nie zapominajac o bilansie energetycznym)
mozg napradwe inaczej pracuje na zdrowych tluszczach niz na ich barku stad i lepsze wewnetrzne samopoczucie

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
oki, ale ja i tak (jak już pisałam) mam zamiar wrócić do tego co było wcześniej i juz nigdy nie liczyć tych cholernych kalorii, tłuszczy, ww i innych rzeczy. Kiedyś tego nie robiłam i byłam normalna. Chcę znów taka być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jakie najlepsze zrodla - i jakich dokladnie tluszczy uzywasz badz polecasz (pytam bo jestem ciekawy co tam sobie spozywasz w domku )?


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tran, olej z oliwek, olej z siemienia lnianego, orzechy i nasiona

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mam zamiar wrócić do tego co było wcześniej i juz nigdy nie liczyć tych cholernych kalorii, tłuszczy, ww i innych rzeczy. Kiedyś tego nie robiłam i byłam normalna. Chcę znów taka być...

to zalezy co chcesz uzyskac, bo jesli bedziesz jadla do woli to hmm byc moze bedziesz musiala pozegnac sie ze smukla sylwetka, jak pisalem wyzej, umiar i jeszcze raz umiar
poszukaj sobie jakiegos latwego i skutecznego sposobu na dojscie do formy (psychicznej i fizycznej) bo wbrw pozorom idzie to pogodzic
jak pisalem wyzej ekstrema sa zle i nalezy ich unikac, nie wiem kto cie pchnal w kierunku zlej diety, ale sadze ze sluchalas nei tych osob ktorych powinnas, i nie dostosowalas diety do siebie co jest niemniej wazne
pytaj moze bede w stanie pomoc

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 271
sama się pchałam. Ateraz muszę wsszystko przemyśleć i coś wymyślić. Jak będę miało wątpliwości to lecę do was, oki???
Narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zapraszamy

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jak wyzej

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O P U C H N I E T A T W A R Z !!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

HST a rzeźba

WHEY premium