SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak udało wam sie pogodzic....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
Mam pytanko jak udało wam sie pogodzic silownie i nauke obecnie jestem w I klasie LO i po pierwszym tygodniu juz widze ze Ciezko mi bedzie wygospodarowac te 2h (troche duzo ale najczesciej po takim czasie wychodze z silowni bo jeszcze musze na kumpla poczekac :D )moze macie jakies rady myslałem zeby trening robic piątek-sobota-niedziela ale nie wiem czy dam rade bo raczej nie jest to wskazane nawet jezeli robie rzeźbe. Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdro

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1321
ja byłam w stanie iść na basen po zajęciach na studiach od 8.00 do 17.00, + basen 18.00 do 19.30 z dojazdem i suszeniem włosów do 21.00, a potem nauka do 24.00.
dałam radę. Jak pójdziesz na studia, to sam się zdziwisz ile uda ci się wkuć rzeczy w małym przeciągu czasu.
więc i na siłkę powinieneś znaleść czas, choć wiem, że trudno go wygospodarować.
Polecam odseparowanie TV- na kompie masz lepsze filmy,muze i info.
Pozdro.

If you want it, come 'n' get it, cry out loud!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja teraz jestem w mauralnej 0 i nie mam zbyt czasu na jakies siłki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
dobrze ze jest zawodówka
mój kolega chodzi do II lo i ma czas na siłke i wogole nie ma takiego problemu

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
Mam nadzieję ze ja tez nie bedę musiał zrezygnowac z pakerni pozyjemy zobaczymy a tak wogóle to pozdro dla wszystkich kibiców Wisełki Płock
Nafciarze Rules!!! Pozdro

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Jak ja byłem w maturalnej to chodziłem do połowy kwietnia.

Ale patrząc z perspektywy czasu powinienem chodzić non stop.
Bo miałem full czasu na naukę 14-16 h dziennie w kwietniu ,a i tak wiadomo ,że się tyle uczyć nie da .

I pamiętaj : nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Maturke zdałem na 5,5,5,4,2
Na studia się dostałem.

Więc jednak chyba da się to wszystko pogodzić.

Teraz studia zobaczymy jak w tym roku będzie ,ale od razu mówie ,że z siłowni to ja nie zrezygnuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
ja sie poprostu nie ucze i problem z głowy

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1433
Stary, na silke tracisz 2h trzy razy w tygodniu, ewentualnie troche wiecej, a jak cwiczysz i dobrze sie odzywiasz, witaminy i wogole, to ogolnie jestes bardziej sprawny, szybciej ci wszystko wchodzi, wiec w sumie to jescze na tym zyskasz. Zreszta jak ktos tu dobrze powiedzial, caly dzien i tak sie nie uczysz, najlpiej to zrezugnuj z czegos innego, np ogldania telweizji i bedzie git, bo silka to podstawa. Ja tam jestem na drugim roku studiów, kilka razy juz pzrerywalem trening, bo chcialem sie wiecej uczyc, a skutek byl odwrotny, jak nie cwiczylem to mi sie nic nie chcialo i uczylem sie ogolnie jescze mniej niz predzej jak chodzilem na silke, wiec teraz jade trening i co by sie nie dzialo, ja tam go nie przerywam. Po prostu zrezygnowalem z ogladania telewizji, wybieram tylko naprawde najlepsze rzeczy, i dziki temu czas mam na wszystko, nauke, silke, panienki i inne przyujemnosci i wcale mi tv nie brakuje, wole sobie pojsc do kina albo jakis dobry film na kompie obejrzec niz przed pudlem siedziec bezsensu. Pozdro i powodzenia zycze

Scope

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1433
I e zadnym wypadku treningu nie rob trzy dni pod rzad bo regeneracje bedziesz mial do bani, chyba ze masz codziennie cwiczenia na inne partie, ale to i tak lepiej cwiczyc co drugi dzien, codziennie to bardzo zBy pomysl moim zdaniem.

Scope

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
No ja chodzę do drugiej liceum i póki co się nie uczę - więc w czym problem? :) Chodzę na siłownię 3 dni w tygodniu prosto ze szkoły i raz w weekend.

Aczkolwiek pamiętam że w zeszłym roku nieraz wracałem do domu wykończony po lekcjach i siłowni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja juz mam to za soba tylko praca mi zostala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regeneracja jak??

Następny temat

Prosze o ocene

WHEY premium