SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 754
Wiele razy już słyszałem o tym jak zwisy na drążku powodują zwiększone wydzielanie hormonu wzrostu. Czytałem też (niepamiętam niestety gdzie), że istnieje specjalna terapia hormonalna polegająca na braniu zastrzyków z testosteronem, kosztująca ok.150 zł. Ale wiem tylko tyle i jeśli ktoś coś wie to prosiłbym o odpisanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
?

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Co się dziwisz Gall Anonim, nie słyszałeś, że ruskie mają w promocji kurację teściem za 150 zł?

Zdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Do dopingu z tym. tylko nie zapomnij podać swojego wieku.




I tak cię pewnie chłopaki wyśmieją

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 754
Tylko, że czytałem o tym na jakimś sportowym forum, nie wiem nawet czy nie na tym. I nie była to żadna kuracja u ruskich, a skierowanie było wypisane przez lekarza. A co do wieku to mam 19 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
No dobra...powoli. Bo nie nadazam. Twoja wypowiedz byla troche nieskladna. Nie wiem co ma wspolnego ten drazek z kuracja testosteronem.
Jesli po prostu chesz rady jak zdobyc srodki farmakologiczne i jak je stosowac to po protu nie bede odpowiadal na takie pytanie. Jesli w dopingu uznaja, ze pytanie jest warte odpowiedzi to Ci jej udziela. Ja szanuje niektorych chlopakow stamtad (mimo, iz jestem wrogiem stosowania dopingu w sporcie amatorskim) za to, ze potrafia w miare obiektywnie podejsc do sprawy. Jesli ktos powaznie cwiczy, osiagnal juz wszystko co sie dalo "normalnymi" metodami to moze dostanie odpowiedz.

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki?!?

Następny temat

Prosze o ocene

WHEY premium