SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak skutecznie spalić FAT

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Heh... problem z porannym bieganiem jest taki, że nie zawsze nocuje u siebie:)... tzn. jest to ciężkie do przewidzenia:)...
poza tym codziennie rano robię spacer do pracy w postaci jakichś 3km... i wszędzie chodzę z buta...

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Sie Lukasz z czym nie mam racji...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
to z takim treningiem i dieta oj ciezko ci bedzie teraz no sory ale taka jest prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
przyjęło sie zeby ćwiczyc na 1 treningu 1 duza i 1 mała partie..(klatka, bic/tric, plecy - bic/tric, barki- bic/tric, itd...)
ogólnie nie ma sensu ćwiczyc klatke z plecami bo sa to 2 duze partie i na jedna z nich juz nie bedziesz miał tyle siły aby ja dobrze przepracować...



co to niby ma być?
to bzdury są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Poza tym Sir Lukasz trening laczony klatka plecy wykonuja doswiadczeni wyjadacze co juz maja troszeczke pojecia a nie gosciu ktory zaczyna dopiero przygodę z tym sportem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Sir - napisałem, że proces może być rozłożony w czasie - mam czas i przy treningu pozostanę.

"Chyba trochę się nie zrozumieliśmy - szukam rozwiązania odnośnie biegu, spaceru, truchtu... aby pobudzić metabolizm i aby organizm za bardzo się nie przyzwyczaił. NIE MASZ CZASU WIĘC BIEGNIJ JAK NAJBARDZIEJ INTENSYWNIE." - nie chce przyzwyczaić organizmu do jednej intensywności - bieganie intensywne nie przekłada się na spalanie tłuszczu tylko wzrost wytrzymałości... pytanie jak ustawić intensywność żeby było dobrze:)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Wude powiedz wkońcu ile dokładnie masz czasu na aero po treningu siłowym.. ?

Komin musisz się troszkę otworzyć na różność metod treningowych. Zapoznaj się na początek z pojęciami -intensywność -objętość ;treningowa

Autor nie wspomina nic o szczegółach swojego treningu. Więc nie możesz powiedzieć że jego plan jest przeładowany. Nie wiemy nic o intensywności i objętości treningu więc nie stwierdzimy czy jest to dla niego za dużo. Natomist trening nawet na jednej sesji, całego ciala dla poczatkującego, jest nie tyle złym rozwiązaniem co właśnie bardzo wskazanym.
czytaj: FBW

Dlatego mylisz się bardzo mówiąc o wyjadaczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
30min to max... i chce je zaplanować jak najbardziej sensownie.

komin - co to dla Ciebie oznacza, że jestem "gosciu ktory zaczyna dopiero przygodę z tym sportem" - wnioskujesz, że 12 miesięcy to mało, żeby uzyskać założony cel? czy wnioskujesz po tym, że dopiero wczoraj zalogowałem się na forum? bo sorry ale nie łapię:)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Ad. diety - sałatka to posiłek przedtreningowy - wystarczy mi sił i nie chce dorzucać dodatkowych kalori.

Odnośnie tego dan mleka po treningu - wypijam zaraz po zejściu z bieżni żeby się nie spalać - kolacja max do 1h od zakończenia treningu, czasami po kolacji same jajka albo serek (w zależności czy sassie czy nie).

Śniadań nie jestem w stanie zmienić bo mnie cofa.
Albo słodkie albo w płynie... albo słodkie w płynie;)
Drugi posiłek - prawdopodobnie zacznę nosić kanapki z sopocką do pracy... co powiesz na migdały albo orzechy na drugie (ewentualnie jako dodatek).

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
To mleko potreningowo jest zupełnie zbędne. Zjedz normalny posiłek 1h po treningu. I nie bój się dostarczyć tam umiarkowanej ilości ww złożonych.

Do śniadania ugotuj sobie jajka... nie badź baba i poprostu się do nich zmuś

Migdały lub inne orzechy bardzo dobre wyjście

Choć ze śnadaniami mam to samo... lubię słodkie w płynie. Dlatego ja zainwestowałem w dobrego shejkera i pyszne białko w prochu.
Płatki owsiane + owoce sezonowe + białeczko czekoladkowe + odrobina miodku + kefir nat. + lód + olej lniany
to dla mnie idealne śniadanie

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-08-13 14:06:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko na noc

Następny temat

posilek przedtreningowy pytanie

WHEY premium