SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie bic z dziewczyna na solo?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
Tak mam za chwile 20 lat. U mnie to normalne chodzilam do gimnazjum, do technikum i caly czas laski rozne sie ustawialy na solowki ,tak samo czesto jak kolesie ;) pare z nich bylo nawet postrachem szkoly. A na baletach ,w pubach w nocy na miescie jest to samo. A tak raczej chodza juz starsze dziewczyny.

To nie wiem jakie wy znacie laski ,chyba jakies kujonki.

A moi kumple w wiekszosci lubia takie sceny ogladac jak laski sie leja;) a wcale z dresami sie nie zadaje. Mi tez mowili ze na moim miejscu by dawno ta gowniare znalezli i obili.

Znam duzo dziewczyn w moim wieku co sa takie. No i co z tego? Napiszecie mi ze to patola ,dobra niech wam bedzie. Ja mam to gdzies ogolnie.


A jesli bym miala uznac ze to zalosne to wam powiem ze bijatyki dwoch nacpanych czy napitych chlopow na miescie bo jeden sie na drugiego krzywo popatrzyl to tez jest zalosne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znamy normalne dziewczyny, które mają poukładane w głowach - może ta odpowiedź Cie usatysfakcjonuje.

To są poj**ani jak lubią dlaczego drążyć temat, rób co chcesz.
Możesz się naparzać z Nimi. To nie nasza sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 289
Skoro masz gdzieś nasze zdanie to dlaczego piszesz na forum?


PS: Więc skoro to dla ciebie normalne że się "dziewczyny" biją to wszystko wskazuje na to że należysz do tego środowisk blachar i tapeciar.

Zmieniony przez - Koszyk115 w dniu 2013-08-27 12:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1644
ola1993
Tak mam za chwile 20 lat. U mnie to normalne chodzilam do gimnazjum, do technikum i caly czas laski rozne sie ustawialy na solowki ,tak samo czesto jak kolesie ;) pare z nich bylo nawet postrachem szkoly. A na baletach ,w pubach w nocy na miescie jest to samo. A tak raczej chodza juz starsze dziewczyny.

To nie wiem jakie wy znacie laski ,chyba jakies kujonki.

A moi kumple w wiekszosci lubia takie sceny ogladac jak laski sie leja;) a wcale z dresami sie nie zadaje. Mi tez mowili ze na moim miejscu by dawno ta gowniare znalezli i obili.

Znam duzo dziewczyn w moim wieku co sa takie. No i co z tego? Napiszecie mi ze to patola ,dobra niech wam bedzie. Ja mam to gdzies ogolnie.


A jesli bym miala uznac ze to zalosne to wam powiem ze bijatyki dwoch nacpanych czy napitych chlopow na miescie bo jeden sie na drugiego krzywo popatrzyl to tez jest zalosne ;)


Z góry mówię że nie chciało mi się czytać wszystkich stron w temacie, z wyjątkiem pierwszej.

Cóż, jesteśmy w podobnym wieku. Ja nie znam żadnych dziewczyn które tłukły się między sobą. Żadnej... W liceum spokój, cisza, co najwyżej będąc w podstawówce widziałem "bójkę" dziewcząt z gimnazjum. Owa "bójka" odbywała się w systemie turowym, front kick za front kick, komicznie to wyglądało.

Abstrah**ąc od tematu bójki, jakie normalne dziewczyny tłuką się między sobą? Kujonki czy normalne, trzeźwo myślące dziewczyny? Dla mnie jakoś nie jest przyjemnością wdawać się z kimś w bójkę. Mając problem w szkole zawsze udawało mi się go rozwiązać rozmową.

Bójka panienek? Tylko w kisielu, zapasy, bielizna/nago. Zweryfikuj jakich masz kumpli i w jakim towarzystwie się obracasz i w jakich miejscach się bawisz.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie odpuść "balety" i zapisz się na jakieś sporty/sztuki walki.

P.S.
Przed daniem znaku interpunkcyjnego jakim jest przecinek "," nie stawia się spacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Fajnych masz kumpli skoro jara ich patrzeć jak ci jakaś tępa laska będzie po głowie skakać i jeszcze podpuszczają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 232
Nie bardzo rozumiem, czemu niektórzy tak najeżdżają na Olę, że patologia, kijowe środowisko, itd. Owszem, nie popieram takiego sposobu rozwiązywania konfliktów, zwłaszcza wśród dziewczyn, ale przecież dziewczyna chce się tylko obronić przed jakąś napaloną nastolatką. Nie pyta przecież jak komuś wkopać, tylko jak się obronić. Może ta 18-latka powinna w końcu dostać nauczkę od innej dziewczyny, a przestanie się popisywać swoją siłą i zastraszać inne, normalne dziewczyny?! Może wtedy zrozumie, że każdy może trafić na lepszego i nie ma się czym tak chwalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
Nie kazda laska co sie bije (oprucz baletow) to blachara i tapeciara. Bo z tego co slyszalam to one najmniej sie umia bic.

Tamta z ktora mam kose to akurat typowa dresiara ,chodzaca w bluzach z kapturem ,sluchajaca rapu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja tez nosze bluzy z kapturem, slucham rapu a nie jestem "dresem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha

Twoje słownictwo jest kozackie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
Nie chodzilo mi o ubior tylko bardziej o zachowanie. No to w takim razie powiem inaczej , ze jest penera. Moze niektorzy pojma o co chodzi.

Tak na marginesie tez slucham rapu, nie obrazam tu tych co sluchaja. Bo jedno z drugim nie ma nic wspolnego.

A dla tych co twierdza ze jestem blachara i plastkiem heh to spoko ;) jakos nigdy nie mialam faceta z bogatej chaty ktory mi robil drogie prezenty hehe ,tipsy mialam raz w zyciu tylko na 18 haha a maluje sie owszem ,jak 99% populacji plci zenskiej (moze to dla was tez patologia) ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOKS pompki,brzuszki i przysiady

Następny temat

Kwestia wrestlingu widowiskowego: czy cyrk czy jednak sport ?

WHEY premium