SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie bic z dziewczyna na solo?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30567

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
A co do taksowek to jak ktos wygral w totka albo jest prezesem firmy to prosze bardzo. Ale przecietny czlowiek ktory zarabia 1500 ma wydatki ,oplaty, ma rodzine to z pubu w weekend wroci nocnym autobusem i jesli na przystanku dostanie od kogos to tez powiecie ze to jego wina? Bo zamiast na taksowke woli wydac pieniedze na bardziej pozyteczne cele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podsumowując przez te 15 stron chodzi o to by unikać konfliktowych sytuacji a nie prosić się o nie samemu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
ola1993
Ale kazdy czlowiek ma prwo chodzic gdzie mu sie podoba i niktomu nic do tego.


Widzę, że Ty niewiele rozumiesz. Ten "argument" rozbawi agresora, bo do niego nie dotrze.

Co do taksówek, to nikt nie nakazuje nikomu, by z każdej imprezy wracał taksą. Każdy doskonale zna swoje rejony i wie, gdzie jest spokój, a gdzie na 90% można dostać w ryj. Ja w Bydgoszczy wiem doskonale, gdzie po 22 mogę przejść, a gdzie za żadne skarby z buta nie pójdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Moze pisze troche jak Filip z konopi, ale szczerze to mi sie nawet nie chciało meczyć z czytaniem tych walonych 15 stron dyskusji...

ale jak widzę to jedyna rada jakiej udzielono to taka ze ma unikać ciemnych uliczek...
I wydaje mi sie ze jeśli napiszecie to jeszcze 20 razy to sie kurva nic nie zmieni!!



Zmieniony przez - mafioo w dniu 2014-04-09 23:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ola1993
Ale kazdy czlowiek ma prwo chodzic gdzie mu sie podoba i niktomu nic do tego.


obsrajgać(w młodzieżowej popkulturze zwany skejtem) też ma prawo wejść między stado łysych jak mu się taki pomysł podoba. A ze zgarnie przy tym wp******, to widze, dla Ciebie jest już nie istotne.

Dyskusja wg mnie straciła już sens jakiś czas temu,ale łudziłem się ze moze uda się coś zmienić. Temat w związku z tym zamykam
Cóż,niektórzy przejrzą na oczy dopiero jak zgarną sążny wp******,zostaną zgwałceni czy okaleczeni tyle ze wtedy już będzie za późno, czego oczywiscie nikomu nie życzę.
Wtedy dopiero człowieka olśniewa i dochodzi do niego jak wielkie g**** warte jest jego "mam prawo chodzić gdzie chce i jak chce i nikomu nic do tego".

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOKS pompki,brzuszki i przysiady

Następny temat

Kwestia wrestlingu widowiskowego: czy cyrk czy jednak sport ?

WHEY premium