SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie bic z dziewczyna na solo?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 289
Kto powiedział że mi nie odpowiada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MORF
A w SZACHY pierdylnijcie partyjkę i po PROBLEMIE.

Zmieniony przez - MORF w dniu 2013-08-26 19:40:09


I wszystko na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
"Cywilizowanym zachodzie" W Irlandii czesto sie takie siksy leja pod klubami. To nie tylko Polska przypadlosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
Moze co dla niektorych to patologia ,spoko. Ale dla mnie to chleb powszedni. Tez kiedys tak uwazalam ze jestem dziewczyna i nie wypada sie bic. I co z tego mam? Ze ktos 2 lata mlodszy chce mnie dojechac a ja nie umiem na tyle dobrze sie bic. Wiec pora sie zmienic.

A teraz solowki kobiet to norma hehe. Nawet w popularnych filmach sprzed paru ostatnich lat i nowych sa takie sceny jak dwie laski sie leja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co z tego, to chore. Znajdź sobie chłopaka idź na siłownie, nie wiem, zrób coś ze swoim życiem i odpuśc sobie takie teatrzyki. Nie zabije Cie ta osoba. Masz głowę to myśl.

To nie ring.
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
ola1993
Tez kiedys tak uwazalam ze jestem dziewczyna i nie wypada sie bic. I co z tego mam? Ze ktos 2 lata mlodszy chce mnie dojechac a ja nie umiem na tyle dobrze sie bic. Wiec pora sie zmienic.

A teraz solowki kobiet to norma hehe. Nawet w popularnych filmach sprzed paru ostatnich lat i nowych sa takie sceny jak dwie laski sie leja.


"Chce mnie dojechać" - widzę ostra gangsterka Dojechać to można na miejsce. Przecież Cię nie zabije, ani większej krzywdy nie zrobi, jak będzie widziała, że ją olewasz to jej się może znudzi.

"Wiec pora sie zmienic." - czyli, że co?. Masz zamiar stać się postrachem na "dzielni"? . Po co Ci to dziewczyno?. Jak chcesz to zapisz się na jakieś SW, ale z nastawieniem "na ulicę" albo dla zemsty długo w tym nie wytrzymasz. Ćwiczy się dla siebie, tak według mnie jest najlepiej .

"A teraz solowki kobiet to norma hehe." - no chyba nie bardzo, a może znam jakieś inne laski, nie wiem

"Nawet w popularnych filmach sprzed paru ostatnich lat i nowych sa takie sceny jak dwie laski sie leja." - kurva no nie... W filmach też latają, łażą po ścianach i na.pi.er.da.la.ją tak, że 1 rozwala 10 uzbrojonych kolesi (czasami nawet całe armie...) i co w związku z tym?. W filmach pokazują, że ludzie się zabijają, to też norma wg. Ciebie i tak należy robić?. Bez obrazy, ale na pewno masz 20 lat?. Bo dziwne masz rozumowanie.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ulica to nie SW. Ogarnij życie, nie żyj w strachu.

W filmach gościu łatwi całą armię sam bez broni ciekawe czy ktoś próbował.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOKS pompki,brzuszki i przysiady

Następny temat

Kwestia wrestlingu widowiskowego: czy cyrk czy jednak sport ?

WHEY premium