SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Wojsko - Jak się załapać na pobór?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam jeśli piszę na złym forum ale najwiecej kontruktywnych tematów w google znajdowało się właśnie tutaj.

Mam pytanie do kogoś kto już jest w wojsku lub dostatecznie długo interesuje się tym tematem.

Mam ukończone 20 lat, jakieś 2? lata temu byłem na WKU, komisji. Każdy kto ma 18 lat pewnie wie o co chodzi.

Przydzielono mi grupę A, rezerwe. Na pytanie czy chce iść do wojska po krótkim zastanowieniu odpowiedziałem NIE. Otóż miałem wtedy problemy ze zdrowiem i życiem.

Na tamten dzień interesowało mnie wojsko a dziś znowu powracam do punktu wyjścia - mam nie ciekawą sytuacje w domu, chce od tego odpocząć. Ale to nie główny powód - od dawna myśle o wojsku i chciał bym się tam szczerze dostać chodziaż na próbe.

Jedyna moja wada to wzrok, niedowidze, mam astygmatyzm i nosze okulary. Zawsze mi wmawiano że przez to nie będę mógł iść do wojska a to nie prawda. A jeśli pójde to tylko jako kucharz. Doczytałem że to bzdura.

Jestem w średniej kondycji, mało biegam, trochę pale. Fizycznie mam końskie zdrowie, trochę ćwicze więc siły mi nie brak.

Moje pytanie: Gdzie mam się zgłosić? Podobno do najbliższego WKU gdzie odbije się od drzwi. Jakie mam szanse? Jak je zwiększyć? Zależy mi.

Nie zależy mi żeby zarabiać, mieć świetną range i rządzić ludźmi.
Chce chodziaż odsłużyć to co kiedyś było obowiązkiem.

ps. W roku którym byłem na WKU wstrzymali obowiązek służby.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba już nie ważne, przeczytałem jeden obszerny artykuł i wiele się dowiedziałem, chyba że ktos ma jakąś cenną uwage to zapraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
na pierwszej stronie jest kilka tematów dotyczących wojska.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Moje pytanie: Gdzie mam się zgłosić? Podobno do najbliższego WKU gdzie odbije się od drzwi. Jakie mam szanse? Jak je zwiększyć?

Pierwsze co masz zrobić, to złożyć odpowiednie dokumenty do WKU.
Jeśli bardzo Ci zależy, to proponuję ruszyć 4 litery, bo czas leci, a chętnych przybywa, więc im później, tym dłużej będziesz czekać.
Jakie masz szanse? Nie wiem.
Jak je zwiększyć? Uprawnieni, kwalifikacje, prawo jazdy kat. C.

Pozdrawiam.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
Podstawowe pytanie czy byleś już w NSR bo dopiero po odbyciu tego szkolenia jest szansa na dostanie sie do wojska choć i to nic pewnego i miej świadomość że dostając sie do wojska w stopniu szer. bądz st.szer. możesz odsłużyć tylko 12 lat i jak sie nie dostaniesz na podoficerke to po 12 latach cie wywalą --takie piękne realia wojska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IV Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Wushu w Rzeszowie

Następny temat

Boks a siłownia

WHEY premium