SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się odgalaretkować?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Ja wczoraj pierwszy raz byłam GŁODNA przy 1700 kcal!!! Wcześniej miałam tak jak Wy i tak jak pisze Ruda_29 może już mój metabolizm ruszył.
A z drugiej strony trzeba posiedzieć trochę w kuchni bo co zjeść 200 g suchej kury (tak jak to na początku bywa) a co innego przygotować ją w jakiejś potrawce, jest różnica:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
:D:D dobre! szacun, ja umieram przy 120stym gramie kury, czym wzbudzam politowanie swojego mena (9 parówek + pół chleba i gość nie posiada ani pół schaba, ja się pytam kto za to odpowiada?!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
W sumie to nie dziwne, bo ja przy wizji zjedzenia piersi z kurczaka mam już odruch wymiotny A co dopiero zjeść

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Ja ostatnio się wycwaniłam i robię pierś ala ryba po grecku, nawet na zimno w pracy wchodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A innego mięsa niż kurzy cyc to nie macie?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
wołowinka........ mniam...... schabiki.... mianm, polendwiczka.... ide jeśc

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
ja mam dziś steki ze świeżego tuńczyka (znaczy mrożony, sama nie łowiłam ). w biedronie się pojawił, od razu kupiłam 6 sztuk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
tuńczyk bleeeee...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Wieprzowinki nie lubię, a spoko wołowina jest za droga :(
Ale kurczaka można zrobić na milion sposobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
To już lepiej indyka....ja tam ostatnio mam parcie na karkówy i kiełbaskę z wołowinki domowej roboty mniami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy L-karnityna spala tłuszcz?

Następny temat

Pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha

WHEY premium