SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,

to jest mój pierwszy post i chciałąbym zwrócić się z prośbą o pomoc.
Mianowice chciałabym utracić moją oponkę z brzuszka.
Waże 60 kg (więc niby w normie) mam 167wzrostu
ćwiczę regularnie codziennie (z wyjątkiem sobót) rano na czczo seria 50 brzuszków a wieczorem seria ćwiczeń ABS 8 minut i od poniedziałku do piątku chodze szybszym spacerem do pracy tj. ok30 minut w jedną strone.
Co do odżywiania przykładowy dzień:
9.00 Jabłko
10.00 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego z serem bądź wędliną
13.00 2 kromki pieczywa j.w.
16.00 jabłko
18.30 jogurt owocowy (330g) + owoc
bądź płatki owsiane lub kukurydziane,
bądź pieczywo

Niestety efektów nie widać owszem mam skłonność do zjedzenia czegoś słodkiego ale jeśli pokusze się np. na jakieś ciacho to jest ono w ramach któregoś posiłku. Czekolady jak i również batoników nie jadłam od kilku miesięcy.

Bardzo proszę o pomoc co mam zmienić, wprowadzić bym mogła utracić kilka centymetrów z brzuszka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28941
Nie ma takiego czegoś jak miejscowe spalanie. Jeśli chcesz schudnąć, to musisz dorzucić aeroby ; jakiś rowerek czy basen , około trzech razy w tygodniu. I polecam też zapoznać się z jakąś porządną dietę redukcyjną,bo na tej za długo nie pociągniesz . https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html tu znajdziesz przydatne linki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się odgalaretkować?

Następny temat

Dieta/trening - pomóżcie proszę

WHEY premium