SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozpoznać ginomena?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 231813

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
****a zrobie awanture zlozylem zamowienie w sklepie sfd wyslali w wtorek i ****a jeszcze niedotarlo do ****a po **** place iles tam zl za priorytet jak jeszcze niema paczki zawsze przychodzily w 2 dni tylko ****a teraz tak dlugo idzie ale zawsze zamawialem gdzie indziej

jeszcze dpodjade na poczte jak niebedzie to robie awanture

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-07-20 14:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
komuz zrobisz awanture?

sfd - wyslalo
poczta - reklamacja po 2tyg, czas oczekiwania na rozpatrzenie - kolejne 2.

wiec nie denerwuj sie dojdzie na pewno

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816


no wiem ze to nie jest wina sfd

ale zawsze dochodzily szybko poczta cos sobie leci mozliwe ze lezy na poczcie paczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
może ktoś przechwycił paczke


Kiedyś widziałem w interwencji chyba...jak kurierzy dowozili paczki i listy na poczte..jeden wbijał na pake i robił sobie rewizje w trasie

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
w ten sam dzien kiedy dostalem powiadomienie ze paczka zostala wyslana to wyslalem tel i gosciu wczoraj pisal ze dostal wiec cos poczta w moja strone nawala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
kooorwa jakies uchodzce mi przed sklepem usiedli zaraz wy******le w kosmos wszystkich

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
a za kogo uchodzą ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
kooorwa rumuny i 1 zoltek nie wiem skad. juz ich nie ma

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do tych co wcinali propa z Farmadonu :>

Następny temat

***...Kumpel- Pierwszy Cykl...***

WHEY premium