SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozpoznać ginomena?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 230366

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
na shreku 3 wczoraj byłem

gorszy na pewno od dwóch poprzednich

fabuła jakaś taka rwana, niespójna, kilka autoplagiatów, odgrzewanych gagów itp.
ale były też za***iste sceny

m.in. właśnie ta z pinokiem jak tłumaczy ksieciu z bajki gdzie jest shrek (albo gdzie go nie ma)
kilka tekstów politycznych, znowu zasługa polskiego dubbingu, bo w oryginale na pewno było inaczej

i jeszcze scena jak stary król w postaci żaby zdychał kilka razy
ogólnie może być, ale szału ni ma

Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2007-07-10 15:55:32

Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2007-07-10 15:56:33

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądałem parę dni temu, i mi się podobało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
denerwuje mie ta buzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
j.w. szalu nie ma. I ta postac transwestyty z glosem Manna albo Materny - nie wiem ze jeszcze sie nie doczepieli do tego, a do takich teletubisi maja pretensje

o wiele lepsza szklana pulapka 4.0 oraz Hostel 2 - chociaz ten ostatni jest wieeeelka analogia cz.1

Niezle zapowiada sie nowy film Tarantino z Curtem Russelem DEATH PROOF - bedzie jazda niesamowita

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Ja czekam az będzie szklana pułapka 4 w dobrej jakości do ściągnięcia






musi być za***isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
daruś

jeszcze co do shreka to najgorszą postacią był niewątpliwie merlin, nie wiem po **** go dali

i jeszcze kilka scen było dobre z tego niby miasteczka uniwersyteckiego, jak wychodzą zjarani z tej karocy czy coś, albo jak te dwa mamlasy grają w jakąs z***aną gierkę i się podniecają że wskoczyli na 7 poziom doświadczenia, no normalnie jak moi kumple d****e od lineage'a albo innych warcraftów

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
http://www.kreskowka.pl/index.php?dzial=file&id=581 

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
gracie w jakies gry

ja wlasnie sciagam poradnik do tomb raider legend bo za ****a niemoge dac sobie rady tylko sie denerwuje

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-07-10 16:55:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do tych co wcinali propa z Farmadonu :>

Następny temat

***...Kumpel- Pierwszy Cykl...***

WHEY premium