SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozpoznać ginomena?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 231416

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
siema cipki
zastanawiam sie gdzie wy***ać poopalać dupe na plaży bo jutro do roboty znowu jade-przejabane robie na nocki po 12-14 godzin dziennie===szamać,tyrać,kimać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
elo

****a wczoraj mialem objawienie... na spontana w***alem sie do pociagu z kumplem, pojechalismy nad morze, w jeden dzien prze***alismy z nim 590zl, bez pieniedzy jedzenia, picia jechalem 13h a ten pojechal do berlina, bo na***any pociag pomylil

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Siema spamerzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
trolek ale żeś focha strzelił

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
dobra, zapodam kawał, bo coś tu nudno


Krolewna Sniezka, Herkules i Kwazimodo postanowili zapytac sie zwieciadla czy faktycznie jest tak jak to bajki pisza ze krolewna najpiekniejsza herkules najsilniejszy a kwazi najbrzydszy...
wchodzi do pokoju krolewna pyta sie zwierciadelka po chwili wychodzi rozpromieniona i mowi.. ahhh wszystko sie zgadza jestem napiekniejsza!
Wchodzi Herkules, pyta sie lustra, po chwili wyskakuje caly hepi: ha! najsilniejszy jestem!!
Wchodzi kwazimodo, pyta sie zwierciala, po chwili wychodzi wqrwiony i krzyczy: Kto to ****a jest Kaczyński

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
łoli --->

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
łoli chu..j.ozo też żeś mnie bloknął to nie fair to ja jestem obrażony patrz co Ci na gg naskrobałem

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do tych co wcinali propa z Farmadonu :>

Następny temat

***...Kumpel- Pierwszy Cykl...***

WHEY premium