SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozpoznać ginomena?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 230363

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
trol za duzo teletubisiow sie naogladales


ja tez ide zajarac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
tylko sie nie napalcie za dużo


























na siebie

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
jordan jakie palisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
a ja zapale w sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
L&M czerwone

a Ty pewnie cygara
















































z wąsem

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678


ja zilo lubie zapalic raz na jakis czas w dobrym towrzystwie jak czesciej pale to mam mula i w ogole nie zdolny do zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a ja nie pale i za***iście mi z tym dobrze...szkoda mi byłoby hajsu na ten shit...wolałbym do cyklu dołożyć

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
teraz pale viceroy'e niebieskie bo czerwonych nie bylo...szlugi w gore poszly a alkohol mial taniec, a tez podrozal ;/

tez mi szkoda na to hajsu ale trzeba placic za bledy mlodosci, zaczelem juz popalac w 5 klasie podstawowki i potem co raz bardziej

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-07-12 00:05:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Mojej matki kolezanka rzuciła szlugi z dnia na dzień po 20 latach palenia..silna psycha w chooj

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
ja pamietam jak kiedys bylem maly gdzies 2 klasa podstawowki jak popalalem sobie kiepy ktore znalazlem gdzies na ulicy

na cale szczescie nigdy nie zaczelem palic na powaznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do tych co wcinali propa z Farmadonu :>

Następny temat

***...Kumpel- Pierwszy Cykl...***

WHEY premium