SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak powstrzymac jedzenie cukru

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1182
Witam czy sa jakies suplementy ktore moga pomoc w "ochocie" na slodkie, poprostu jem za duzo... Wytrzymam tydzien lub 2 bez niczego a jak zaczne jeść to nie ma konca...bardzo chxe przestac jesc słodycze i przydala by mi sie jakas pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1028 Napisanych postów 4705 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 128136
Organizm domaga się słodkiego bo puste kalorie powodują skokowy wzrost energii której w inny sposób nie dostarczasz pewnie z pożywienia.
2 sprawa to podłoże psychiczne - może stresy zajadasz czekoladą.

Wklej tutaj swój codzienny jadłospis, będzie łatwiej ocenić.

Z doświadczenia powiem że pomaga zmiana nawyków żywieniowych, czyli normalne, zbilansowane odżywianie.
Goście zjadają 10 Prince POlo bo wychodzą z domu bez śniadania, w pracy nie mają lunchu to muszą czymś to zastępować. I wtedy wlatują słodycze

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1182
Wlasnie u mnie jest tak ze jem b.dobrze

Przyklad dnia:
Sniadanie
4 jajka
2 kanapki z szynka, warzywami

Obiad:
200gr łosoś, 400gr slodkich ziemniaków, fasolka

Obiad 2
200gr kurczak smazony na 20gr oleju kokosowym 100gr ryzu basmati i warzywa

Kolacja
Twarog 150gr
2 kawalki chleba

Kazdy dzien praktycznie inny

Waze 75kg mam 180cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 7137 Napisanych postów 8486 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233358
Jak będziesz mial dobrze ułożoną i zbilansowaną dietę to organizm nie będzie się domagał i pozbedziesz się napadów na slodkie .
Diete wklej w tej formie

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10995 Napisanych postów 118880 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390157
jak ochota na słodkie łapie to masz w dziale kuchnia sfd różne desery LC, mozesz też uzywać erytrolu, ksylitolu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12327 Napisanych postów 12120 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 320120
możesz spróbować z chromem, co prawda ja dopiero zamówiłem i będę testować na sobie, ale podobno bardzo w tym pomaga niektórym osobom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8054 Napisanych postów 149305 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184108
byc moze po prostu w diecie brakuje chromu;)
sam chrom nie wykazuje dzialania hamujacego ochoty na slodkie, ale jego brak nasila potrzebe znjedzenia czego slodkiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eksperyment z HMB.

WPC zestaw