SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poukładać w kolejce suplementy na redukcji?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
no i super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
jeszcze zastanawiam sie jak z dniami bez treningu siłowego?
rano biegam wiec biorę spalacz, dać go jeszcze popołudniu,wieczorem?
Jak to było z kreatyną, w dni nietreningowe bierze sie czy nie ?dawno nie stosowałem

Tak na marginesie już parę biegów zaliczyłem ze spalaczem, daje popalić niesamowicie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
spalacz w dni kiedy biegasz dajesz rano i popołudniu,
krete tez bierzesz w dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
czyli prawie na okrągło bo biegam 6dni w tygodniu,
jesli chodzi o krete w dnt to mniej wiecej o której ją wziąść , tak plus/minus jak po treningu siłowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
bez roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
dzieki

tak pytając już na przyszłość ,jakie węglowodany wybrać do suplementacji po siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
banan sobie zjedz np chyba ze o normalny posiłek Ci juz chodzi/ to dajesz np. miesko + ryz + warzywa + troche tł. i nie musisz juz sypac zadnego carbo jezeli o to Ci chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
dokładnie o to ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
wincol mam kolejne pytanie :)
kupiłem wczoraj jabłczan kreatyny Cm3 , obecną mono na redukcji jem po 5 gram dzienie od 4 tyg , jak teraz to zrobic

dokonczyc te dwa tygodnie na mono , potem przerwa 4 tyg. i brać Cm3 ?

jak to brac te Cm 3 , ile razy w DT i w DnT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dokoncz mono i potem normalnie dawaj 5g jabłczanu zamiast mono.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw z boostere testosteronu

Następny temat

Ironmaxx Protein 90 - szybka opinia

WHEY premium