SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poprawić efekt spalania?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 887
Od jakichś dwóch tygodniu trenuję sobie na orbitreku. Kondycji nie mam i powoli ją wyrabiam. Aktualnie codziennie staram się biegać i podwyższam co chwilę długość biegu. Przy 1 bieganiu narazie jakieś 110 kcal spalam i zwiększam to. Jest to normalny bieg.
Tylko kurczę jak myślicie co do tego dodać, żeby stracić brzuch - to najważniejsze, bo troszkę mi urósł :D
Warto dać do tego ćwiczenia z ciężarami czy tylko biegać? Wiem, że w bieganiu dobre efekty są jak się jakos 40 min biega, ale narazie tyle nie wydolę. Zwiększam długość co kilka dni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 919
co do biegania to albo długi równy bieg albo hit :P i dieta i będzie szło ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 887
Dieta no tak - słodycze i inne fast śmiecie lądują do kosza. Do tego normalne jedzenie i owoce.
HIIT mówisz tak? Łączyć go z treningiem wysiłkowym? Czy TYLKO HIIT codziennie (załóżmy 20 sek takiego normalnego truchtu - no na moim orbi to jest jakoś 6/7 km/h) + przez 10 sek np. bieg na max (tu dochodzi do 18 km/h), tak? Czy jak to wkomponować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 177 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4506
Pobiegaj sobie 30 min z prędkością 7 km/h :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 887
No właśnie tak się zastanawiam między tym długim bieganiem a HIITem. Podobno HIIT daje lepsze efekty, ale... Nie wiem czy właśnie nie pół godzinki po ~7km/h codziennie biegać i zwiększyć do 40 minut. Do tego co 2 dni no właśnie po czy przed trening siłowy? Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
ja mam takie małe pytanie: mam 164cm i waże 63kg i mam 14 lat i chciałbym tłuszcz zamienić w mięśnie ale czy bez biegania to osiągnę? proszę o odpowiedź z góry dziękuję

koko dżambo i do przodu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
zapomniałem dodać że trochę "pakuję" :D

koko dżambo i do przodu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 919
zapewne tak = sonicx0 .... ale czasu potrzeba ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
dzięki za odpowiedź :)

koko dżambo i do przodu :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzeźbe

Następny temat

PROSZE O SPRAWDZENIE PLANU TRENINGOWEGO !!!!

WHEY premium