SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak next time zabije kogos kto chociaż kopnął psa....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
ja niewiem moze ja jestem jakiś dziwny ale krzywda takich zwierząt boli mnie duuuuużo bardziej niż krzywda ludzi.Może ja jakiś dziwny jestem ale jak widze jakiegoś skatowanego psa,albo tak jak tą małpke na tych zdjeciach to aż mi sie płakac chce i bym pozabijał s****ysynów:((

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Gołymi rekami bym polamal frajerów, tyle odemnie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
nie dałem rady obejrzeć do końca ,wyslalem linka wszystkim na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42122
oglądnąlem całe i jestem załamany
jak można robić to aż z takim okrucieństwem...

.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
okrytne straszne i brutalne ze strony ludzi którzy to robią, powinni nie pozwolic zeby zwierzeta dogorywały w takim cierpieniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
co to są za zwierzaki??

za***ie gołymi rękoma każdego skośnookiego i każdego kto będzie miał na sobie futro, bo dla tych "ludzi" jesli wogóle mozna ich tak nazwać to nie ma zmiłuj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
te pierwsze zwierzeta to szopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Ja bym takiego s****ysyna taz tak obdarł. Wiekszosc ludzi by tak zrobiła.
Az mi sie płakac chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 588 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7123
jawnie pierwszy raz w zyciu tak zaragowalem na taki film jak zobaczylem jak ten 1 zwierzak obdarty ze skury bez tylniuch łap oglada sie do tylu i patrzy na swoje cialo to az mi sie jasno zrbilo przed oczami i takie dziwne uczucie ze jak bym sie czyms zjarał odrazu poszlem łeb pod zimna glowe wsadzilem i dalej nie ogladalem... jawnie ci "ludzie " sa chorzy!! nie mial bym skrupolow zabic takiego "czlowieka"

Chcieć znaczy móc...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić salto?

Następny temat

ginokomestia czy jakos tak

WHEY premium