SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak next time zabije kogos kto chociaż kopnął psa....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
mam tylko jedno pytanie do tych "twardzieli" chcących zabijać ludzi wykonujących tę pracę (obdzieranie zwierząt)

W jaki sposób chcecie kur.wa za przeproszeniem jego mać zatłuc faceta na śmierć, jeśli głupiego, propagandowego filmiku nie umiecie do końca obejrzeć, bo się wam niedobrze robi??

Zachowujecie się tak, jak moi "koledzy w broni" którzy chcieli iść do zawodowego wojska , nie mając tak na prawdę pojęcia, że żołnierzy szkoli się do zabijania, a nie do noszenia karabinu na paradach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Popieram
Cienias, a czym rowerzystka zawinila?? Za to ze oddychala?? Za to, ze wychowywala 6 dzieci??
Mowilem ci juz ze nie slyszysz co ******lisz ??
Mam pomysl powiedz to jej synom, ze smialbys sie z ich matki ktora stracila glowe w wypadku, wiem gdzie mieszkaja, kozaku internetowy jak chcesz to mozesz im to powiedziec w twarz

Zwierzeta nie sa winne tak?? A ile to juz bezpanskich i nie tylko psow zagryzlo czlowieka ciekawe jakbys stracil po takim zdarzeniu np. reke to czy kochalbys zwierzeta i mowilbys ze sa niewinne.
Tak samo sa ludzie winni i niewinni, na wojne spora czesc jest sciagana na sile i gina tam nie tylko w sposob kulka w leb ale rowniez w torturach i to gorszych niz te obrywane norki.

Albo przyklad w palestynie dwoch zolnierzy zydowskich zlapalo 5 letniego palestynczyka i znecalo sie nad nim do samego konca, czemu byl winny ten 5 latek ??

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2006-07-13 02:37:41

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
I znow sie jazda zaczyna. Za wszelka cene musicie sobie cos udowadniac? Wlasne racje kosztem tragedii tych zwierzat oraz ludzi, ktorzy poniesli w glupi lub okrutny sposob smierc? I to i to jest smutne..
Life-tec, zrozum ludzie tu okazywali swoje zbulersowanie tym co ***ane s****iele robily z tymi zwierzetami i to bylo tez zamierzeniem tego tematu jak sie domyslam, a ktos wyskoczyl tu z Czeczenami i Ruskimi, moim zdaniem duzy blad, bo tak jak juz mowilem, chcesz pogadac o ludzkiej tragedii zaloz swoj topic, chwala ci za to, ze tak zrobiles, chociaz niestety nie stal sie zbyt popularny.
Nie ma sie co dziwic, ze ludziom w dawnym momencie byly blizsze te zwierzeta, bo kazdy wypowiadal sie bezposrednio po obejrzeniu tego filmiku, ja to widzialem juz pare miesiecy temu a mimo to budzi to we mnie duza zlosc. Takze, ludzie daja ujscie swoim emocjom, a ktos im mowi, ze sa glupi.. bo zaluja biednych zwierzat, zamiast ludzi. Wszystko umiera, ale nad kazdym problemem wypadaloby sie pochylic.
Teraz jezeli chodzi o zabijanie, mysle, ze 90% osob tu piszacych bezposrednio po obejrzeniu tego filmu, stanawszy twarza w twarz z oprawca, skrecilaby mu kark i nie byloby to zadnym problemem (wielkie emocje, zlosc, zdenerwowanie, chec zemsty zrobilyby swoje), gdy chcieli zadawac okrutniejsza, powolniejsza smierc.. w czasie tego na pewno by zaczely do nich dochodzic rozne uczucia itp, wiec juz bylaby to inna sprawa. Mozliwosci fizycznych nie bierzmy pod uwage;)
Ludzkiej smierci i nie tylko widzialem juz troche w zyciu no i powiem, ze nie zrobilo to na mnie raczej wiekszego wrazenia, gdy widzialem cialo osoby , ktora zginela w wypadku, poniewaz widzialem juz tylko trupa a nie osobe konajaca w meczarniach.
Tak samo jest w przypadku gdy jedziemy droga i widzimy rozjechane zwierze (na pewno kazdy widzialem takie obrazki co najmniej kilkanascie razy w zyciu) wtedy nasze emocje i zlosc raczej nie sa za duze, moze nam sie zrobic szkoda zwierzaka i to wszystko, tak samo jest jak widzimy zdjecie jakis ofiar wypadku w gazecie, szkoda ich jest.. ale za pare minut o tym zapominamy.
Inna sprawa natomiast jest gdy ogladamy takie filmy jak ten, lub np tragedie malych dzieci katowanych przez rodzicow itp, jednym slowem sytuacje niecodzienne, drastyczne, okrutne.. wtedy budzi sie w nas ogromna zlosc i chec zrobienia czegos z tym.
Po prostu swiat do pewnych rzeczy nas juz przyzwyczail.. a rzeczy nadwyraz okrutne i zle.. zawsze beda budzily ogromna zlosc i zal.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Na ten komment nie ma wytlumaczenia:
"A tak miedzy nami - jakbym zobaczyl to co ty rzekomo zobaczyles (fantastycznie tryskajaca krew z szyji rowerzystki) to chyba bym umarl - ze smiechu"
WIDAC PO POZIOMIE WYPOWIEDZI ZE TO JEST JAKIS DZIECIAK Z GIMNAZJUM

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ty, ja to w profilu widze

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
obejrzałem filmik do końca oraz te zdjęcia. Fakt drastyczne to co oni robią z tymi zwierzętami:/ to są ludzie pozbawieni jakichkolwiek skrupułów i odczuć. Zabijają bez mrugnięcia okiem. Na nich pewnie już nie robią wrażenia takie rzeczy. Ale nie mówcie że skręcilibyście kark anwet bezpośrednio po obejrzeniu takeigo filmu bo to nierealne farmazony! Tacy obrońcy zwierząt a co, człowieka to pewnie każdy z was by połamał pociął zapakowął w walizke i zakopał tak? tyle na ten temat ----->

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm.
Od zawsze wiedziałem że te kolorowe śmieci z***** wie jakich krajów mają na***ane w głowie, dlatego też uważam że takich śmieci sie powinno uczyć zachowań ludzkich, nie ma znaczenia czy wietnamczyk czy inny ****a rom, to głupie narody.A tu w Polsce ******lą o tolerancji, że warto szanować bliźniego i inne ****a farmazony za pare groszy a jak tylko widzicie taki filmik to odrazu że zablilibyście itd, więc pytam gdzie ta tolerancja?

Film obejrzałem, jakoś nie skręcało mnie oglądając go, nie z powodu tego że mam znieczulice na taki temat ale mam taką psyche że takie rzeczy mnie nie zdziwią.Pozatym mógłbym być zabójcą czy tam snajperem.

Sprawa jasna że śmierć powinna humanitarna itd, no może poza wyrokami na pedofilach czy gejuchach.
Niech nikt nie pisze że mam z***ane poglądy, wiele razy to słyszałem, jestem nietolerancyjnym s****ielem i rasistowską świnią.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
dragon wreszcie ktos kto mysli tak jak ja i kto obejrzal film do konca heh

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Nie life-tec, nie gimnazjum. W gimnazjum mialem wlasnie podobne podejsice do ciebie, chociaz w sumie od zawsze bardziej szanowalem Zwierzeta.

Dragon - to kwestia psychiki, mnie nie ruszaja zadne morderstwa czy znecania sie nad ludzmi, tak po prostu, za to chocby lekki kopniak w Psa mnie naprawde rani. Nie umiem tego wytlumaczyc.

Life-tec po raz ostatni odpowiadam na twoj post, szkoda klawiatury strzepic, bo nie potrafisz przyjac podstawowego dogmatu - ludzie sa rozni.


"Cienias, a czym rowerzystka zawinila??"

W tym momencie zapewne niczym. W calym zyciu czyms na pewno, nikt nie jest swiety.

"Mowilem ci juz ze nie slyszysz co ******lisz ?? "

Tak, mowiles, ja rowniez juz na to odpowiadalem.


"Mam pomysl powiedz to jej synom, ze smialbys sie z ich matki ktora stracila glowe w wypadku, wiem gdzie mieszkaja, kozaku internetowy jak chcesz to mozesz im to powiedziec w twarz"

Wyslij adres, nie bedzie mi sie chcialo tam jechac, ale np. telefon mozesz dac, chociaz jak to gdzies niedaleko to nie ma sprawy.

"Zwierzeta nie sa winne tak?? A ile to juz bezpanskich i nie tylko psow zagryzlo czlowieka"

To wina opiekuna, wychowania Psa lub drazenienia Go, nigdy nie uwierze i nigdy nie spotkalem sie z tym, zeby Pies sam z siebie jakiegokolwiek czlowieka zaatakowal. Mialem dosc sporo Psow, kiedys Owczarka Niemieckiego i Pekinczyka, teraz kolejne dwa Owczarki Niemieckie. Owszem, zdarzaly Im sie wybryki, wybiegaly za ogrodzenie i gryzly - ale zawsze drugiego Psa, nigdy czlowieka.

"ciekawe jakbys stracil po takim zdarzeniu np. reke to czy kochalbys zwierzeta i mowilbys ze sa niewinne."

Tak, bo juz raz zostalem dosc dotkliwie pogryziony przez Psa.

"Tak samo sa ludzie winni i niewinni"

IMHO nie ma NIEWINNYCH ludzi, sa ci winni bardziej, sa ci winni mniej, nie mowie, ze ludzie zasluguja na smierc, ale na pewno predzej niz calkowicie niewinne Zwierzeta.

"Pozatym mógłbym być zabójcą czy tam snajperem."

Same here, chociaz ja osobiscie najbardziej chcialbym byc sredniowiecznym katem

Zmieniony przez - cieniasss w dniu 2006-07-13 15:35:07

Podstawa lezy w silnej woli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić salto?

Następny temat

ginokomestia czy jakos tak

WHEY premium