SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najwięcej masy w jak najkrótszym czasie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 331
"mam okres - miesiac" ha ha ha ha, w pierwszej sekundzie pomyslalem, ze to jakas laska pisze

The best supplement is a cup of Starbucks coffe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
w pierwszej sekundzie pomyslalem, ze to jakas laska pisze <-- to ty dobry

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
awanturniku jesli chcesz urosnac to po pierwsze musisz cwiczyc po drugie cwiczyc i po trzecie cwiczyc !!!! dopiro pozniej sie za odzywy łapaj a jesli zdrowie ci nie szkoda proponuje kuracje metką i omką ... tylko nie wiem czy cie rodzice z domu nie wyrzucą jak zobacza ze synowi podgardle urosło

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
chłoooooopie wiesz z kim rozmawiasz ? za kogo ty się masz ? ;/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
czilaułt bojz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Człowieku, A TY WIESZ Z KIM TY ROZMAWIASZ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
PANOWIE NIECH KTOŚ ZAKOŃCZY TEN TEMAT!!!!!!!!
POZDRAWIAM KOLEGE AWANTURNIKA!!!

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
bo to wszystko to te wASZE stereotypy !!! z jednej strony rozumiem większość bo jak ktoś wpada z takim postem to wiadomo o co chodzi ale (admini, boldy, pomocnicy i jak tam jeszcze macie na przydomki) postarajcie się podchodzić do każdego postu i każdej osoby z osobna !! a nie zaszufladkuwujecie każdego na samym początku i zaczyna się jazda !!
nie jestem nowicjuszem... ćwiczę 3 rok, miałem rok przerwy ale nie przez to że się sezon skończył tylko miałem problemy ze zdrowiem (nie przez siłownię) i znam się na tym i na tamtym, wiem jakie są etapy budowania masy i ile to zajmuje czasu, wiem co się je w jakich proporcjach, w jakich porach dnia itp,,, nie macie przed sobą laika !!! a że po prostu obejrzałem się lekko za późno z budowaniem prawdziwej dużej masy to chciałem aby ktoś mi napisał czy jest możliwe w (miesiąc) zrobić jaką taką (maxymalną do danych warunków) i spotkałem się z takimi odpowiedziami jakie widać...te stereotypy co ?

Edit:
i tym miłym gestem chciałbym zakończyć ten temat

Zmieniony przez - Sebek PL w dniu 2005-05-15 21:13:52

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
skoro jak piszesz znasz się na rzeczy to nie zakladaj posta który temu przeczy.
Rym.
Ponadto pewnie wiesz ze mieśnie rosną gdzies tak od drugiego miesiaca treninmgów wiec jedyne co zdziałąsz to woda i glikogen a to da jakieś 2,3 kilo.
Koniec tematu.
Nie znawcy ani doradcy a ludzie którzy zjedli zeby na zelazie.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sebek napisz mi mniej wiecej jakie masz oczekiwania i co możesz zrobić by jak najszybciej wrócić do formyb a coś się doradzi, oczywiście w miarę możliwości, ale i tak zapewniam cię, że mięśnie ci będą rosły wcześniej niż po dwóch czy trzech miesiącach, a raczej w tym czasie możesz całkiem niezłe efekty osiągnąć/biorąc oczywiście pod uwagę przedział czasowy/.
pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB+ L-karnityna + eca ? czy to ma sens ?

Następny temat

CO NA SIŁE HELP??????(zestawik)

WHEY premium