SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najwięcej masy w jak najkrótszym czasie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Sebek PL ja Ci poweim tak na spokojnie w jeden miech niezrobisz masy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] tym bardziej za 100 zł na pożądny cykl który powinien trwac przynajmiej 8 tygodni musiszy wydac 300-500 zł plus oczywiscie dieta która wcale niejest tania, tak wiec troszke zwolnij i zaczni sobie na spokojnie czytać tematy na SFD tym bardziej za 100 zł na pożądny cykl który powinien trwac przynajmiej 8 tygodni musiszy wydac 300-500 zł plus oczywiscie dieta która wcale niejest tania, tak wiec troszke zwolnij i zaczni sobie na spokojnie czytać tematy na SFD tym bardziej za 100 zł na pożądny cykl który powinien trwac przynajmiej 8 tygodni musiszy wydac 300-500 zł plus oczywiscie dieta która wcale niejest tania, tak wiec troszke zwolnij i zaczni sobie na spokojnie czytać tematy na SFD [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dieta nie musi być kosztowna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
ale tez nie jest tania ser, piersi,jajka, ryby i pare inny produktów jedzac codzenie troche to wychodzi

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sebek, mnie tez wiele rzeczy w****ia.
w****iją mnie posty w stylu : mega masa w meisiac za 30 zeta.
Itp.
Nie dziw sie, czytałem juz setki takich tematów.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jak chcesz masy w miesiac wbijaj omnadren na potege.
I módl się o zdrowie które przeciez szanowac powinieneś.
Zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
omką w miesiac nie zdziałasz za dużo... wbijaj propa... i duuużo mety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
pomyslcie co wy wogole mu doradzacie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
heh dobra: koniec tematu
a dziemian ty też dobry... z jednego miasta a jeszcze mnie dobijasz i piszesz że jestem sezonowcem (o czym bardzo dobrze wiesz ze nie jestem) jaki ten świat p*****y

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dobra odżywka, zamów sobie z Rosji, po tym w miesiąc powinna Ci pójść masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Chłopie, ja Ci pomogę z chęcią !!
Słuchaj sie mnie, to przytyjesz 10 kg przez miesiąc za te 100 zł !!
Masz fotkę zestawiku jaki Ci proponuję. A jak Ci nie starczy, to pożycz od rodziców na odżywki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB+ L-karnityna + eca ? czy to ma sens ?

Następny temat

CO NA SIŁE HELP??????(zestawik)

WHEY premium