SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mogę szybko przytyć?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
widze ze dalej nie chcesz zrozumiec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Aaaa, sorry nie doczytałem Twojej wiadomości tylko od razu w link wszedłem.

Zwiększam powoli ilość kalorii dostarczanych do mojego organizmu ale zamierzam to wspomóc gainerami.

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2012-04-16 17:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pamietaj ze gainer to tylko sredniej jakosci bialko i slabe wegle czyli duzo lepiej zjesc dobry posilek , dlatego jest on zawsze pierwszym wyborem, gainera np. bezposrednio po treningu co nie ma czesto mozliwosci czy checi zjesc zaraz po a dopiero pok kilkudziesieciu minutach czyl np. bezposrednio po treningu gainer, 40-60 minut po posilek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Jasne wszystko ok. A tak trochę z innej beczki. Bardzo dużo robię brzuszków. Górę mam, 4 piękne cegiełki ale nie mogę wyrzeźbić 2 dolnych, no po prostu nie wiem czemu. Podciągam nogi na drążku, wypycham z leżenia i nic. Mam trochę takiego małego tłuszczyku na dolnej partii brzucha, dziwnie to wyglada bo przez to nie mam pełnego 6packa. Macie jakieś pomysły?

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2012-04-16 19:10:43

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2012-04-16 19:11:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6355
Te brzuszki to bym wywalił zupełnie. Szkoda kręgosłupa. I nie rób dużej ilości powtórzeń, bo tylko popalisz. 6 pak w dużej mierze jest sprawą genetyczną z tego co słyszałem. Niektórym nie dane jest mieć ładne i symetryczne mięśnie brzucha. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Genetyczną? Wątpię jak się popracuje to będzie się miało. Mi chodzi właśnie o tą dolną partię gdyż górną mam ładną i ciało ładnie wygląda z tym brzuchem. Jest symetryczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_GAINBODY_30_MACHINE_MAN-opis3659.html

Jak to zamówię to jak powinienem dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w/g brakow w diecie + porcja ok. 100 g bezposrednio po treningu

co do brzucha to kształt mięśni jest uwarunkowany genetycznie podobnie jak w przypadku innych mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
O to powinienem mieć ładne mięśnie brzucha gdyż dziadek był bokserem a tata trenował dość długo karate i obaj mieli ładne mięśnie brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Jak najlepiej na siłowni w szatni po treningu odmierzyć te 100g ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

domowa siłownia .14 lat.

Następny temat

Dieta

WHEY premium