SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mogę szybko przytyć?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i jaki jest problem ?
sniadnie przed szkola , w szkole jeden posilek , bezposrednio po wiec pewnie kolo 15 nastepnie 18, 21 zaden klopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Dzięki! Na pewno w szkole znajdę czas na pieczywo z pomidorkiem/ ogórkiem i wędliną z tą piersią z kurczaka to jak? Do pojemnika włożyć piers jajka i twaróg, i zjesc normalnie czy jakos inaczej przyzadzic. Od jutra powoli zaczne wiecej jesc ale pojemnika jeszcze nie mam i jutro moze ogarne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
BPL-G: 5-6 posiłków już rozplanowałem w czasie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to dobrze

piers mozesz wsadzic wczesniej zrobiona do bułki razem z pomidorem , ogorkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Ok. Dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
A jakieś batony wysokobiałkowe do szkoły też albo jakieś napoje np. z firmy Olimp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak sie zapomni nie zdarzy zrobic jedzenie to mozna sie podratowac odzywka ale pamietaj ze zarcie jest znacznie lepsze i z tego powodu jest pierwszym wyborem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
ok rozumiem, ale tak jeszcze dodatkowo coś polecacie?

tzn. batony, napoje... wakacje idą więc muszę troszkę na masie przybrać aby nie być za chudym.

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2012-04-15 22:00:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Kuchnia SFD - mnóstwo masz przepisów, ciasteczka owsiane, kanapki owsiane, batony białkowe własnej roboty, mnóstwo tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Nie mam czasu aby samemu tworzyć te batoniki albo kombinować w nowe przepisy. Patrzyłem na ofertę odżywek olimp i bardzo dobre batony ma tylko nie wiem czy będą mi potrzebne.

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2012-04-15 22:51:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

domowa siłownia .14 lat.

Następny temat

Dieta

WHEY premium