SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dużą role odgrywa zma przy suplementacji kreatyną?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Witam!!Jak w temacie

Jak dużą role odgrywa zma przy suplementacji kreatyną?

Zamierzam wziąść zma na swój pierwszy cykl kretki bo e-lite i inni radzili mi aby dostarczyć duze ilośći magnezu i cynku podczas suplementacji kretką

Co o tym sądzicie bo własnie pzreglądałem forum i spotkałem sie z róznymi opinniami i wyczytałem ze dla ludzi w moim wieku(16) nie jest tak bardzo potrzebne zma...
Więc czy jest sens wogóle włączyć ten suplement razem do tego cyklu kretki?

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli masz (tzn podejzewasz) niedobory tych pierwiastkow to - ogromną!
tak czy siak nie potrzebujesz pelnej dawki.. 2 kapsy to max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dokladnie zma ,jest potrzebne gdy masz nie dobory np. problemy ze sname ,a przy cyklu masowym regeracjia jest kluczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
w sumie ja problemów ze snem nie mam ,ale śpie krótko bo czasami tylko 6 godzin wiec na cyklu z kreatyną chce ten czas zagospodarować maksymalnie korzystnie.Zma z vitala ma ładny skład i fajną cene ,dorzuce jeszcze do tego kozierdke Zobaczymy za 20 dni jak zaczne ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
w skrocie i wprost - magnez i cynk warunkuja wytwarzanie ATP %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
ok dzięki za konkretne wypowiedzi - zakupuje ZMA OLIMPU 120 kps.

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
no i jeżeli nawet teraz załóżmy nie brakuje mu magnezu to kreatynka go troszkę wypłuka co? tak mi się wydaje pewności nie mam. i wtedy zma jest potrzebne żeby nie wysąpiły te niedobory.

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11706
Kreatyna magnezu nie wypłukuje. po prostu do prawidłowego dzialania kretki potrzebna jest wystarczająca ilość magnezu, wiec jesli masz jakies niedobory to powinienes je uzupełniac, np zma lub filomagiem.. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jak nie stosujesz koksu to raczej nie masz niedoborów.Mało kto je ma.
Ale zma sie przyda.
Pzodro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
kiedyś dawno temu jak walnołem sobie kretkę a nie wiedziałem z czym łączyć itp, to tak mnie skurcze nap*****lałyyyyy.. ze szok a skurcze są spowodowane niedoborem magnezu a gdzieś właśnie słyszałem że kredka wypłukuje źle słyszałem

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Skurcze?Niekoniecznie magnezu.Moze np. potasu, może odwodnienia.Kreta nie płucze mg.często skurcze zdażaja się bez wyraźnego powodu.Na tle np. nerwowym.
Pzodro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormon Wzrostu

Następny temat

Miarki w biału olimpa Pomocy!!!!

WHEY premium