SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek suplementacji kreatyną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2950
Witam.Mam 18 lat ,od ponad 5 miesięcy ćwiczę ciężko ,wcześniej to tylko w domu.Mierzę 1,87 i ważę 84kg ,również mam dietę ,zdrowo się odżywiam itp.
Ostatnio kusi mnie mocno żeby zakupić jabłczan kreatyny "CM3" chciałbym sprawdzić jak działa i chętnie zrobiłbym cykl 2-miesięczny (to będzie moja pierwsza kreatyna).
Tutaj parę pytań do zaawansowanych dodam:
1.Czy efekty ,które osiągnąłem bez kreatyny po odstawieniu będą mniejsze ?
2.Czy po odstawieniu kreatyny moja moc będzie mniejsza niż teraz na sucho ?
3.Czy kreatyna może powodować zmiany trądzikowe ? Bo niestety mam skłonności do takich rzeczy.Ostatnio kupiłem białko WPC i nie było za dobrze.
4.Czy przez kreatynę zwiększy mi się wzrost (czy pójdę w górę ) ?
5.Czy suplementacja kreatyną poprawi moją sylwetkę ?
6.W takim młodym wieku dopiero rosnę ,czy kreatyna nie zaburzy potem tej pracy w przyszłości ?

Za odpowiedzi z góry dziękuję.Życzę miłego dnia :)

Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2017-08-27 10:22:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11798 Napisanych postów 120527 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1398358
1 Wraz ze wzrostem doświadczenia coraz trudniej o efekty, na początku progres zawsze jest szybki a potem o kazdy centymetr w obwodach kazdy kilogram na sztandze jest ciężej
2 jak trenujesz to siła wzrasta
3 nie ma wpływu
4 nie
5 moze poprawić, jak zadbasz o treningi i odzywianie to wspomoże ten proces
6 nie zaburzy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8254 Napisanych postów 150150 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188236
pytoN9
Witam.Mam 18 lat ,od ponad 5 miesięcy ćwiczę ciężko ,wcześniej to tylko w domu.Mierzę 1,87 i ważę 84kg ,również mam dietę ,zdrowo się odżywiam itp.
Ostatnio kusi mnie mocno żeby zakupić jabłczan kreatyny "CM3" chciałbym sprawdzić jak działa i chętnie zrobiłbym cykl 2-miesięczny (to będzie moja pierwsza kreatyna).
Tutaj parę pytań do zaawansowanych dodam:
1.Czy efekty ,które osiągnąłem bez kreatyny po odstawieniu będą mniejsze ?
2.Czy po odstawieniu kreatyny moja moc będzie mniejsza niż teraz na sucho ?
3.Czy kreatyna może powodować zmiany trądzikowe ? Bo niestety mam skłonności do takich rzeczy.Ostatnio kupiłem białko WPC i nie było za dobrze.
4.Czy przez kreatynę zwiększy mi się wzrost (czy pójdę w górę ) ?
5.Czy suplementacja kreatyną poprawi moją sylwetkę ?
6.W takim młodym wieku dopiero rosnę ,czy kreatyna nie zaburzy potem tej pracy w przyszłości ?
Za odpowiedzi z góry dziękuję.Życzę miłego dnia :)

Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2017-08-27 10:22:31

1. nie powinnym, chodz efekt placebo i goowa czasem plata figle
2.nie, chodz na cyklu czyc wyrazne porawe w tym kierunku
3.moze powodowac, ale nie kreatyna sama w sobie a efekt powiazany z nasilonym anabolizmem
4.nie
5.tak
6.nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Monohydrant podobno ma więcej skutków ubocznych.Kumpel z Anglii powiedział mi ,że on na mono nawet nie patrzy i bierze tylko jabłczana ,dlatego wolę cm3.
Co sądzicie o stosowaniu kreatyny tylko w dni treningowe ? Kiedyś mi się otarło o uszy ,że Ty TomQ robiłeś tak i efekty były też dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8254 Napisanych postów 150150 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188236
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
co do mono, a jablczanu
jablko to mono+kwas jablkowy, wiec nie powinien miec mniej skutkow ubocznych, bo praktycznie jest to ten sam produkt\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Porcjowanie zrobić tak jak zalecił producent ?
3 caps przed treningiem i po treningu kolejne 3 ?
Czy efekty będą mniejsze jak będę stosował tylko w dni treningowe ,co polecasz z własnego doświadczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11798 Napisanych postów 120527 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1398358
jak tylko chcesz stosować w treningowy dodał bym po kapsie jeszcze,
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
3 razy w tygodniu trenuję ,2 razy na siłowni i 1 w domu ,czasami nawet częściej.
Czy tyle caps nie zaszkodzi mi jakoś ?

Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2017-08-27 20:40:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie zaszkodzi Ci w niczym.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze ostatnie pytania:
Czy efekty będą takie same jak będę brał 3x w tygodniu ,4 caps przed teningiem i po treningu ? Moim zdaniem w dni bzt nie ma sensu brać bo i tak kreatyna w organiźmie zostaje ,a przy ćwiczeniach ćwiczę ,kreatyna idzie do ciała ,a po ciężkim treningu 4 caps żeby pokryć te straty.

A więc wstaje o 8, jem śniadanie i po śniadaniu wziąć te 4 tabletki czy przed treningiem jak tam będę ? Po treningu od razu jak skończę ? Czy przed tym jeść coś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controlled Labs Purple Wrath

Fruzelina