SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak być wyższym ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kto by pomyslal o tym 20-30 lat temu...


ja nazwalbym przyklad podany powyzej w wypowiedzi Adraianus88 leczeniem kompleksow za pomoca farmakologii...

oczywiscie nei atakuje tutaj autora, jednak jestem zdania ze to chore co zostalo zawarte w wypowiedzi powyzej

jesli wzrost autora zostalby zaliczony do "karlowatosci" to nie uwazasz ze zostalby on juz pod tym katem przebadany?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Nie mówię, że to karłowatość. Bo tak nie jest. Ale jeśli istnieje możliwość, by podciągnąć trochę wzrost przy kontroli lekarza, to czemu nie? Zdobycze nauki idą do przodu i trzeba z nich korzystać. Oczywiście, jeśli lekarz uzna, że można to uczynić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wiedzialem ze pojdzie argument jesli mozna to dlaczego by nie skorzystac...

ok - rozumiem

jednak uwazam ze kazda ingerencja z zewnatrz modyfikujaca gospodarke hormonalna to nienaturalny zabieg, w skutek czego roznie byc moze

ale to tylko spekulacje moje, lekarzem nie jestem to oni wiedza jak byc powinno

taki maly off-top zmojej strony to byl

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Jeśli przy kuracji w tym przypadku też "różnie może być", to lekarz niczego takiego nie przepisze i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Nie liczył bym na jakieś rewelacje po środkach hormonalnych ani jakichś ćwiczeniach
urośnie tyle ile ma urosnąć.
Jedynie Osteogeneza dystrakcyjna może przynieść kilka dodatkowych centymetrów ale to już dla kasiastych desperatów.

Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2009-05-22 00:21:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
To jest to chirurgiczne wydłużanie kości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie przesadzacie? Pojdzie do lekarza i jedyne co uslyszy to, to, ze jeszcze rosnie i nie ma mowy o zadnym leczeniu ingerujacym w gospodarke hormonalna. Niestety wszystko wziazane z hormnoami, rowna sie ze sporym ryzykiem ewetualnych skutkow ubocznych.

Znam pare przykladow osob, ktore poprzez leczenie sie hormonami popadali, jak muchy-wniosek?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1188
Mysle ze taki banal to polowa sukcesu, chociaz w tym przypadku moze brzmiec jak absurd. A jakie masz nastawienie cwiczac na silowni?? Z gory zakladasz ze nie przytyjesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ludzia sie w glowach poprzewracalo. W wieku 16 lat mialem 158cm wzrostu i jakos zylem. Teraz niedlugo stykni mi 18 lat i 176, da sie?-da. Uklad kostny sie rozwija jeszcze, wiec nie panikuj. Popatrz na swoja rodzine pare pokolen w tył. Jelsi byl ktos wysoki-masz mozliwosc tez byc, jesli nie, to przykro mi.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
To nie jest argument, bo regułą jest, że dzieci przerastają rodziców. 50% geny, 50% środowisko i odżywianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Speed Extreme

Następny temat

Czy jest sens brać na wakacje?

WHEY premium