SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak boksować w worek?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
..

Zmieniony przez - Konr4d w dniu 2007-10-21 20:33:32

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6564
mozesz jescze rowniez robic tak:

dwie minuty- same proste (lewa,prawa na zmiane)
dwie minuty- Sierpy (tez na zmiane)
dwie minuty- haki __"__

Potem wprowadzic kombinacje typu : prosty,sierp: Hak, prosty

Szczerze to moze od samego worka bic ciezko jest sie nauczyc, ale troche wyrobic techniki mozna

jak kopne w szyje to zabije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
Konr4d - ja nie muszę w nić wieżyć - ja to wiem prawdopodobne dlużej niż ty umiesz pisać. To co ja wiem, a jeszcze dużo nie wiem i dla tego ciągle się uczę, to twoja wiedza w tym temacie jest niezauważalna do mojej w swojej mikroskopijności.

Ja to napisze wielkimi literami Stahoo , Konr4ad - WPROWADZACIE LUDZI SWOJĄ NIEKOMPETENCJĄ, ORAZ NIEWIEDZĄ LUDZI W BŁĄD! - KLAMIECIE IM ŻE MOGĄ COŚ OSIĄGNĄĆ TRENUJĄC BEZ TRENERA - TO JEST ZWYKŁE PIEPSZENIE GŁUPOT.

To tyle mam do was i koniec dla mnie tego tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 305
Stahoo - twoje porównanie do pływania na basenie, dla samego pływania, dla frajdy - jest własnie tym o co w tym wszystkim chodzi, w 100% się zgadzam.
Yang wyluzuj! tak czy siak "szacun" za konsekwencje w obronie własnej tezy, choć jak widać nie wszyscy muszą się z tobą zgadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
Heh,
Nie chce Twojego szacunku. Ja nie mowie o sobie, ale obrazasz tez innych.

Trenuje od ok. 5-6 lat. KB (Fighter lodz) i boks (gwardia lodz, gwardia w-wa).

Jesli chodzi o worek to wiedzialem ze palniesz taka bzdure.
Do trenowania techniki to sa tarcze chlopcze. Gdyby bylo tak jak mowisz to jak trener by powiedzial teraz robimy technike, to wszyscy by lecieli na przybory.

Powiedz mi jak chcesz trenowac poprawnie technike na worku, ktory sie nie odsuwa, skoro w boksie i KB jednym z najwazniejszych elementow sa nogi (w sensie kroki i poruszanie sie)?

Oczywiscie na worku wykorzystuje sie technike, trzeba o niej pamietac, mozna ja przy odpowiednim treningu tez poprawiac (np kombinacje), ale nie ona ma glowne znaczenie. Na worku trenuje wie wytrzymalosc, sile i dynamike.

Tu masz filmik z Rossboxing.com bardzo fajnego treningu na worku - gdzie tu trening techniki?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
I wyobraź sobie że Ross trenuje i uczy się tego wszystkiego sam !! .. I co nic nie osiągnął ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
[B]WSZYSTKO CO ZOSTALO NAPISANE OD PIERWSZEGO POSTA NIE ZMIENIA FAKTU ZE BEZ TRENINGU W KLUBIE POD OKIEM TRENERA NIE NAUCZYMY SIE WALCZYC[/B]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
to sie zgadzam, ale to juz inna kwestia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
Stahoo - Jesli chodzi o worek to wiedzialem ze palniesz taka bzdure.
Do trenowania techniki to sa tarcze chlopcze. Gdyby bylo tak jak mowisz to jak trener by powiedzial teraz robimy technike, to wszyscy by lecieli na przybory.


No to znaczy że faktycznie piepszę bzdury a nie ty i do tego nie umiem cwiczyć. Dlaczego? - bo ja technikę ćwiczę na worku oraz pewnych przyzadach jakich na oczy nie widzialeś, nigdy na tarczach nie trenowałem (może ze 2 razy dla zabawy w klubie KB) i trenowal nie bedę - wg ciebie to oznacza że moja technika jest do dupy a ja nie umiem ćwiczyć - gratuluję wiedzy. Dodam jeszcze że ja nigdy tak nie trenowalem na worku jak ten gostek na filmie - to następny dowód ze się nie znam i nie mam pojęcia oczym piszę.
Jeśli faktycznie tam trenujesz gdzie napisałeś - mam kolegę w Warszawie - powiem mu żeby poszedł do twojego klubu i zapytal się trenerów czy masz racje w swoich wg mnie glupich wywodach.

To już na prawdę ostatni mój post w tym temacie - ja go wyczerpałem.



Zmieniony przez - Yang30 w dniu 2007-10-21 21:22:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
Konr4d I wyobraź sobie że Ross trenuje i uczy się tego wszystkiego sam !! .. I co nic nie osiągnął ??

chcesz powiedziec ze nikt go nie cwiczyl ?? skad to wiesz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rekawice

Następny temat

sklepy zapaśnicze koszalin okolice.

WHEY premium