SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak MY (ludzie cwiczący sw) jestesmy postrzegani...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Po za tym tj. OloKK ludzie ( przynajmniej Ci na poziomie) lubią/szanują to, ze ktoś ma pasje nie zwiazane koniecznie z butelką wina lecz z treningami SW.
Mam inne doświadczenia w tej materii. Mnie niektórzy wykształceni postrzegali jak jakąś maszynę do napierdzielania ludzi, innym było to obojętne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
"i tak bym Ci nakopał" Poczym na zdanie: " przyjdz na trening to zobaczymy co potrafisz" odpowiadaja, ze nie maja czasu, kasy albo im sie nie chce bo i tak by nakopali kazdemu

Ja znam nawet takich co przychodzili potem na trening ale szybko rezygnowali... wiadomo dlaczego A zaczepki typu "ja bym Ci nakopał" olewam bo i tak wiem, że gościu który przez całe życie pije browar nie wygra (raczej) z osobą która w tym czasie trenuje.

Mnie niektórzy wykształceni postrzegali jak jakąś maszynę do napierdzielania ludzi

Mnie też czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
A zetkneliście sie z czymś takim, ze ludzie uważali was za zbyt pewnych siebie itp?

Jak dla mnie pewnosc siebie to podstawa w sportach walki jak i w całym zyciu

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
A wiesz, że nie, często zmieniali zdanie jak się dowiadywali, że trenuję. Nieraz nawet o 180 stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
W sumie chyba nie. Natomiast ludzie którzy nie są pewni siebie raczej mało osiągną w jakimkolwiek sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Wydaje mi się, że większość trenujących właśnie nie jest pewna siebie i przychodzi "na karate" w poszukiwaniu tej pewności. Większość ludzi w mojej sekcji jednej, drugiej, trzeciej, właśnie taka była. Pewność siebie przychodzi później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Wiesz zdziwiłbym się, gdyby osoba która nigdy nie trenowała sportów walk idąc na karate/kick boxing/zapasy czy cokolwiek innego czuła się pewnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Ja się czułem

Ale tak serio:
Chodzi o to, że trafiają tam ludzie mało pewni siebie w każdym aspekcie, którzy chcą to zmienić poprzez trening.

Edit: To o czym piszesz nazwałbym raczej zagubieniem w nowym środowisku, co jest normale.

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2008-10-26 13:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
jak normalnych ludzi, to ze cwicze i nosze ubrania wskazujace na ww pasje to normalna sprawa jeden ma bluze z napisem metallica drugi z napisem vale tudo czy bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Przyjdzie czas, że przestaniesz nosić te ubrania i będzie Ci głupio, że nosiłaś... Nie odbieraj tego jak atak na siebie, ale po co się obnosić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsze posty - Uderzane SW

Następny temat

Który worek treningowy wybrać do 100 ?

WHEY premium