SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką diete powinnam stosować i czy dobry dopalacz jest MAN SCORCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
Soccom, z choinki się urwałeś?



Soccom: to jak twoj rekord w MC?
130kg za 2 lata?

nie no zartuje, ale dobrze, ze zobaczyl, ze kobiety tez potrafia

a "kolega" Akneraj dalej avka nie zmienia?

troche spamu, ale Blondi i tak wiele do tematu nie wnosi wiec moze nikt sie nie obrazi, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
heh, nie liczyłem od razu na wykład obliques, ale po prostu miło poczytać, że niektóre kobiety wolą jeszcze zrobić coś ze swoim wolnym czasem coś innego niż zakupy i oglądanie seriali

podkreślam, że rzadko kto dzisiaj (a w dużej mierze kobiety) ma jakiekolwiek pojęcie o odżywianiu i aktywności ruchowej. niestety zauważyłem, że kobiety b. często robią sobie krzywdę tymi wszystkimi dietami wyczytanymi w Pani Domu albo innej szmacie i miło widzieć przedstawicielkę płci pięknej, która wie co robi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
Soccom: dobrze gadasz z ta Pania domu

widzisz, nie liczyles na wyklad, a dostales za free, tylko sie cieszyc

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
bo blondi nie siedzi ciagle na sdf:) a na brzuszek tylko przysiady i brzuszki? moze jest jeszcze inne jakieś dobre ćwiczenie? i nóżki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
już mówili, martwy ciąg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
i co z tym moim scorch ? W błoto pieniążki poszły? bo niby to za mocne dla mnie a niechcę by cos mi się stało bo jestem okazem zdrowia jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak kupilas to bierz, jeden z mocniejszych lajtowych spalaczy, ale to nie zmienia faktu ze potrzebujesz diety i ruchu bo bez tego nie schudniesz. Akurat robienie brzuszkow jest sluszne, ale to slaby ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
WPC mi odradzal niewiem co robic;/ bo to bedzie moj pierwszy spalacz ponoc jest silny i dawkowanie jest 2x 2tab moze ja bym brala 2x po 1tab? kumpela brala tez to skarzyla sie na bezsennosc ból glowy i kłócie w sercu ale brala inny a ten ponoć 2x mocniejszy od jej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zaczynasz od 1 tabletki, na wyprobowanie(tak sie robi z kazdym spalaczem itd)...


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-01-08 15:52:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
Czyli 2x dziennie po 1? ale znów inni też mówią ze na poczatku są różne objawy pózniej przechodzą ale sie boję;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak efektownie i efektywnie przytyc!

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium