SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką dietę wybrać ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
Witam,
Od jakiegoś czau przeglądam informacje znajdudjące się na forum i próbuję je ogarnąć, jednak z powodu ich ilości jestem bezsilny. Dltego też zwracam się do was z wielką proźbą o pomoc.
Bardzo proszę o wskazówki dotyczące diety jaką powinienem stosować (tzn. ile kalorii - czy tyle jakie mam zapotrzebowania, czy może jakaś mniejsza ilośc, jeśli tak to jaka /tryb pracy raczej siedzący/, białka, węglowodanów i tłuszczy), a także o udzielenie mi informacji czy trening aerobowy (1 godzina dziennie na rowerku) wystarczy, czy muszę wprowadzić jakieś dodatki, jeśli tak to jakie. Niestety nie narzekam na nadmiar czasu więc siłownia w moim przypadku odpada.
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 80

Wzrost: 165

Obwód klatki: 95

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 97

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 23

Aktywność w ciągu dnia: praca z małą ilością ruchu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rowerek treningowy - 1 godzina dziennie

Odżywianie: jadam wszystko poza grzybami, duże ilości słodyczy i napojów gazowanych

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: najchętniej aeroby, niestety mam tyklo godzinę czasu dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
Po kilku godzinach studiowania forum spróbowałem wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne mojego organizmu i podział na białka, ww i tłuszcze.
Wyszło mi coś takiego,
zapotrzebowanie 2112 kcal
białka 160g - 640 kcal
ww 105,6g - 422,2 kcal
tłuszcze 116g - 1049,6 kcal

Czy powyższe proporcje są prawidłowe.
Jeszcze jedno, jeśli zdecydowałbym się na obniżenie wartości przyjmowanych kalorii o załóżmy 10% to czy mogę wszystki podane tutaj wartości kaloryczne obciąć o 10%, czy tylko np. tłuszcze ?

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pewnie wiele juz o tym bylo, ale....

Następny temat

dieta

WHEY premium