SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie wiem jaka diete wybrac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Witam
Nie znam sie na tym jaka diete wybrac.
Mam 14 lat w styczniu 2008 roku bede miec juz 15 na karku.
Mam 183cm wzrostu wagi nie wiem ile ale cos kolo 65kg.
W domu trenuje od 1.5 roku w styczniu 2008 roku planuje z kumplami wypad na profesionalna silownie. Teraz mialem reke w gipsie i nie mialem jak cwiczyc jeszcze miesiac musze niestety poczekac bo reka boli jak cwicze. Prosze o pomoc jak ulozyc diete czytalem juz pare tematow ale nie rozumiem i nie potrafie ulozyc dla siebie diety
Prosze o pomoc z gory dzieki !
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
za młody jesteś na typową diete...

Po prostu staraj się zdrowo odżywiać!
Bez chemii, słodyczy i innego gówna!

Na dietę i profesjonalną siłownie przyjdzie czas! teraz trening Domatora z ciężarem własnego ciała!
Uwierz mi nie chcesz mieć problemów z rozstepami, i bólem kręgosłupa...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
na silownie moge juz spokojnie isc.
Od malego jem duzo produktow z bialkiem nie mam zbednego tluszczu na moim ciele widac same miesnie nie ma miejsc gdzie jakis tluszcz zbedny.
Jasne ze nie pojde na silke i bede odrazu walic ciezary nie wiem jakie tylko ide z instruktorem i powoli bede sie wtaczac coraz bardziej....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Skok w bok"

Następny temat

Co teraz robić?

WHEY premium