SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką ławeczke kupić?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Jeśli temat umieściłem w złym dziale to przepraszam, ale nie znalazłem odpowiedniejszego.
Trenuję sobie już od jakiegoś czasu, raczej amatorsko. Na siłownie rok czasu chodziłem, potem zrobiłem sobie przerwę. Ostatnio stwierdziłem, że będę ćwiczył w domu. Kupiłem Hantle, drążek też mam. Potrzebna jest mi jeszcze ławeczka, bo z hantlami i ławeczka można dużo ćwiczeń zrobić. I tutaj pojawia się pytanie: jaka? Chciałbym łamaną, żebym mógł robić np. wyciskanie na barki. Chciałbym też żeby miała coś co trzymałoby mi nogi, żebym mógł robić spiny brzucha, ale takie ławeczki z reguły wyglądają na mało porządne. Na razie planuję wyciskać tylko hantle, ale nie wiem czy w przyszłości nie kupię sobie stojaków i sztangi i chciałbym czuć się bezpiecznie wyciskając te powiedzmy 70kg. Moja waga 70kg. Budżet najlepiej do 200zł, ewentualnie trochę więcej.
Wstępnie zainteresowały mnie te dwie:
http://allegro.pl/marbo-polska-lawka-wielofunkcyjna-skladana-hit-i3116482380.html

http://allegro.pl/lawka-regulowana-6-stopni-regulacji-dvd-i3124110763.html

Plusem tej pierwszej jest możliwość robienia spinów brzucha pod skosem. Niestety nie wygląda zbyt porządnie, szczególnie ta regulacja oparcia pleców wydaje się trochę marna, szczególnie że działa na nią duża siła z racji dźwigni. Ta druga jest spartańska i wydaje się porządniejsza. Którą możecie mi polecić?
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch można ćwiczyć na inne sposoby, to nie jest najważniejsze, najlepiej było by obejrzeć taką ławkę w sklepie, od siebie mogę polecić ławkę Masiv 65, jest to model w pełni regulowany ze stojakami ( wyciskanie na płaskiej, wyciskanie na barki, wysokość stojaków pozwala nawet na robienie przysiadów). W tej chwili masz hantle ale to kwestia czasu, kiedy zaczniesz myśleć o zakupie sztangi, koszt jest niewielki ( poniżej 300zł z przesyłką) a korzyści spore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
Massabitt
W tej chwili masz hantle ale to kwestia czasu, kiedy zaczniesz myśleć o zakupie sztangi, koszt jest niewielki ( poniżej 300zł z przesyłką) a korzyści spore.

Co prawda to prawda, sam 2 miesiące po zakupie hantli kupiłem sztangę, z czasem i ławeczka dojdzie

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Chyba dołożę i zamówię tego Masiva 65 z modlitewnikiem, a za jakiś czas jeszcze sztangę dokupię. Problemem jedynie jest miejsce, chyba będę musiał zrobić przemeblowanie w pokoju. Dzięki za rady! Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie

Następny temat

Dziennik Metoda Lafay'a

WHEY premium