SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajecznica ryżowa ::)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11724
Według mnie zdecydowanie lepsze byłoby to z makaronem (oczywiście brązowym/z mąki durum). Zarzucić na patelnię trochę cebulki, zeszklić, potem lekko przysmażyć wcześniej ugotowany makaronik, wbić jajka i szama gotowa. Jakieś warzywka do tego, np. pomidor. Poza lepszym IMO smakiem zajmie to nam też mniej czasu, gdyż makaron gotuje się 2-3 razy szybciej niż ryż Niemniej jednak ciekawy przepis/połączenie.

Zmieniony przez - meriadoc w dniu 2008-12-11 21:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jak na moj gust troche za malo skladnikow i potrawa może okazać sie być lekko mdła.

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
aa co myslicie o dodaniu do tego ketchupu?? bo mi znacznie lepiej smakuje ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7805
Wyśmienita Polecam skroić do tego pomidora i troszkę (max 2 plasterki) dobrej szyneczki ew. dodać 'cyca' jak to piszecie. wychodzi znacznie lepsze. =)

Zamiast masła np. wyciąg z pestek winogron, nada się.

I jak już ktoś bardzo chce to odrobinę sera żółtego.

Sog =] już nie jem jajecznic bez ryżu.

"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
meriadoc - ja podałem przepis taki jaki znałem. Wszelkie "modyfikacje" są dozwolone i nawet wskazane - można wymyślić coś lepszego. Co do makaronu - też jadam
Termitek - potrawa prosta, ale jak dla mnie smaczna. Moim zdaniem mdła nie jest. Kwestia przyprawienia - jak komuś za mdła więcej pieprzy czy soli - kwestia indywidualna.
sid11, Norwid KKK - wszelkie dodatki i modyfikacje wg. własnego uznania. Co do masła to tak jak pisałem - coś do natłuszczenia troszkę :P Oliwa z oliwek/ze złonecznika/zwykły olej/masło/markgaryna - jak kto woli ;)

Cieszę się, że niektórym smakuje. Dzięki za sogi - staram się odbijać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
no dobre sog jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
myśle że warto spróbować

na redukcje nadszedł czas....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 809 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14052
szamam cos takiego tylko z makaronem fajna sprawa polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4133
miodzio, jadłem, sog :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
wlasnie jestem po degustacji. w trakcie smazenia cebulki i 3 plasterkow salami zorientowalem sie ze mam w lodowce tylko 2 jajka, co przy 100g ryzu zrobilo duza dysproporcje skladnikow. mimo to wyszlo calkiem smaczne i napewno jeszcze kiedys siegne po ten przepis. sog dla autora.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg z tuńczykiem

Następny temat

chicken nuggets

WHEY premium