SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jadłospis dla 15-latki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
masz 15 lat to daj na luz z dietami nie obzeraj sie nie jedz slodyczy troche sportu i bedzie git cierpliwosci i zleci spokojnie jedz platki na sniadanie nie przyzwyczajaj organizmu do nie wiadomo jakiego jedzenia .
W ogole jak wczesniej wyglądala twoja dieta ze chcesz schudnąc

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
"Odchudzanie w wieku dojrzewania
https://www.sfd.pl/temat548381 - Skalar
https://www.sfd.pl/temat549020 - Psonic
https://www.sfd.pl/temat549022 - Tancerka25"

Bardzo fajne prace konkursowe, czytałaś? :)

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Ja mam też 15 latek, i też ważę 60kg(ale jestem o 1cm wyższy)
Mam jedno pytanko, nie koniecznie chodzi w nim o mnie.
Czy jedząc "ZDROWE i NIEPRZETWORZONE" produkty, takie jak sałata, mleko (przetworzone przez krówkę), jajka woda itd. można zrzucić parę kilo, dodając do tego ostry trening bieganie itp? Chodzi mi o to, że nie nawidzę liczenia tych białek bf itd. i chciałbym się dowiedzieć czy bez tego da radę? (sorki za podpięcie do tematu).

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Da radę, mnóstwo ludzi tak robi, ja tak robiłem (działało).
Jedz czesto, zdrowo i nie zagładzaj się. Zdrowych produktów objętościowo mozesz jesc duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Właśnie tak zrobie. W jednym z kalkulatorów wyliczyłem, że jeśli przez tydzień moje posiłki będą miały 2084.2 kcal, to schudnę 1kg. Postaram się tego nie przekraczać, i zobaczę, jakie będą efekty. Będę jadł 5 razy w ciągu dnia, bez słodyczy itd. Oraz bez jedzenia nocą. Zobaczymy czy po 2 tygodniach coś z tego będzie

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Bez sensu. Nie można polegać na takich kalkulatorach. Poza tym nie obcinaj zapotrzebowania, bo jesteś za młody.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Jedni każą korzystać z kalkulatorów, drudzy nie...Niezły mętlik

Jazda kamperem jest jak jazda samochodem, tylko takim innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Mówię o kalkulatorach tego, ile powinieneś niby schudnąć. Nie polegaj na tym, bo utrata wagi, a utrata tłuszczu to dwie różne rzeczy. Tutaj jeszcze wchodzi wiele czynników jak np utrata lub retencja wody podskórnej, zawartość treści jelitowej. Paradoksalnie, tracąc tłuszcz możesz nawet przytyć na wadze.

Poza tym napisałem, że jesteś za młody by liczyć kalorie. Nie możesz tego robić. Naida wkleiła linki odnośnie odchudzania w młodym wieku - przeczytaj.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Kieszko taka mała uwaga - to jest ona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
lukaso, ale to akurat pisane jest do sledzia, a to je chop
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężki przypadek

Następny temat

redukcja do oceny

WHEY premium