SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE PH Cykle i Opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
tak bede firmował swoim nawiskiem syf z kilosporta bo taki trenadrol niezle poklepał mnie i nie tylko
x pomp troche to zle zrozumiales z tymi fotami ja uwazam ze to jest wazne przemiana pawsona była za***ista zrobił konkretna relacje i o to chodzi a jest udokumentowana fotami przez co jest bardziej wiarygodna
tak samo ostatnio post menewita co zrobił niby cykl z dupy(sam w sumie bym takiego cyklu niezrobił bo wtdawał mi sie mało efektywny) a przemiana tez bardzo dobra udokumentowana fotami
a chwalenie sie jest wliiczone w to forum bo to FORUM KULTURYSTYCZNE i wylad jest wyznacznikiem sukcesu no chyba na takiej podstawie sie okresla progres
dlatego saugerowałem ze foty były jak najbardziej wskazane
jak juz wszystko sobie wyjasnimy
to mysle ze ruszy ten temat w swoja pierwotna strone
joł!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
x pomp chyba sie nie obraziłes...
czekam na ciekawe posty i nie tylko pewnie ja

Zmieniony przez - ftb87 w dniu 2010-03-04 22:33:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
ftb87-Oczywiscie ze sie nie obraziłem bo niby za Co :) kazdy ma swoje zdanie i doświadczenia Tylko niektórzy tego nie rozumieją A tak poza tym to przeczytałem cala rozmowę Z artykułu PH z USA godne polecenia I co zauważyłem FACHOWCY :) OD PH polecaja tylko 4 firmy a resztę CYTUJE "nie bral bym bo nie wiem co jest w kapsach" albo "nie polecam" A prawda jest taka ze wielu z nas bieże rożne PH naet te nie polecane rożnych firm i maja różne rezultaty TY zrobisz 6 kg a ktos 3kg

Temat byl napisany po to by wpisywać tem swoje cykle a nie krytykować inne.
Wystarczyło tylko uważnie przeczytać o co tam bylo proszone
Rożni ludzie rożne cykle i produkty :)
Pozdrawiam

Panie Lloyd.s Napisal pan
Powrót do 6 klasy Szkoły podstawowej by Ci dobrze zrobiła
Temat lekcji : Czytanie ze zrozumieniem :)

Teraz Lekcja Dla pana panie Lloyd.s
Klasa 1 a może 2 :)
Temat lekcji :Pisanie na temat :)
Nie masz nic do powiedzenia na ten temat TO nie isz nikt nie będzie płakał :)
Pozdrawiam I Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale tutaj tak jest nie idziesz po linii jedynej i slusznej bedziesz zaczepiany jeszcze nie raz bo ci powiedza ze prohormony to zlo nie wiadomo co tam jest juz lepsza piwnica tam wiadomo czesciowo co jest bo nie raz zdaza sie znalesc wlos tylko nie wiadomo skad
Beda tych dzieci na ambicje brac "e boisz sie igly","pussy jestes" itp tutaj tak jest i Ty tez tak nie mozesz na wszystko nerwowo odpowiadac bo ci zdrowia nie starczy tak tu jest.


A co sie tyczy tych prohormonow to niestety to jest gowno i to jeszcze za jakie pieniadze,nie oplaca sie,koszty przewyzszaja zyski i tu mam na mysli zdrowie- szkodliwe dla zdrowia jak sk.urwy.syn ryja bebechy niektore totalnie, nerki a prawie wszystkie zaburzaja profil lipidowy jednym slowem gowno
I wiem co mowie bo jadlem troche a badania robie czesto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
karlos1232 -Dzieki za rade :)
Zapaze sobie ziółka i dam na wstrzymanie
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem m drola i e stane z cela.Mysle ze takie polaczenie i dawki sa idealne do tych srodkow, ja robilem tak:
1-2 m drol 1 tab
3-4 m drol 2 tab
3-4 epi 4 tab
4-7 epi 6 tab
Efekty byly fajne bo dobrze to rozegralem pierwsze tyg duzo kalorii potem w drugiej fazie obcielem i wyszlo niezle ale podroby moje troche dostaly nie troche troche duzo

A bralem samego m drola w jednym cyklu solo 4 tyg po 1 tab i stwierdzam ze gra nie warta swieczki.


Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2010-03-05 15:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Wziol by je jeszcze raz ????
Czy teraz bys zmienił???
epi e 4-7 tyg po 60mg to całkiem grubo
A osłaniałeś sie jakoś ????/
Ja tez jestem zdanie ze 1 produkt to za mało
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na epi to nie jest tak grubo tak trzeba brac zeby po m drolu to zatrzymac.
Bralem tylko sylimarol ale doszlo do przerosniecia watroby uciskala mi na zebra robili usg jamy brzusznej to stwierdzili.
Najgorsze ze ludzie ktorzy biora czesto i duzo te ph nie moga dojsc do rownwagi z frakcjami cholesterolu przez rok znam taki przypadek ryja zdrowie nie ma sie co oszukiwac dlatego nie trzeba zapominac o oslonkach najlepiej z tych firm co i sa prohormony one sa kompleksowe.
Nie wzial bym juz teraz bo majac dzisiejsza wiedze kupil bym paczke omadrenu i jakis winstrol do tego i osiagnal bym to samo.
A i tak dla wyjasnienia to z ta watroba to nie bylo pewnie od samych ph to byl okres kiedy zaczalem sie koksowac w ciagu kilku(4-5) miesiecy zjadlem 90 metki niedlugo po tym wino na oleju wbijalem potem byla przerwa i zaczela sie zabawa z ph a na oslonke tylko syli szlo.To napewno wszystko sie zkumulowalo i wyszlo jak wyszlo.


Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2010-03-05 17:08:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
napisałes ze Twoj drugi cykl jest dobry na wycinke ubicie jaki sordek z tego combo tak wyccinał czy to był synergizm wszystkich bo chcialbym teraz sie troche ubic i myslalem nad sprawdzonym dla mnie x massem myslisz ze mogłym zamiast niego wziasc d drol
co to jest 17 diol o takiej zabawce nei słyszalem i jak to piszesz ze na ciebie dobrze działa co masz na mysłi
i jak oceniasz produkty ams z tego co pamietam to chodziło tam o lepsza przyswajalnosc i bodajze mniejszy wpływ na watrobe?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
A co myślicie o daniu epi w niewielkiej ilości do redukcji na venomie/spiro żeby mięcho trzymać? I od razu po wycince skok na sok na suchy mięsień prop, wino, npp.

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-03-05 17:31:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl, staż 3 lata

Następny temat

Jak dawkować odblok

WHEY premium