SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie PH?? (Gino)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
1. WIEK: 22
2. WAGA: 97
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 120
-udo: 61
-talia: 91
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 5
-tłuszcz: 1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1. 1-8 Prop 100mg e2d
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Masa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 1 rok
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145kg
-martwy ciąg: Nie sprawdzam
-przysiad: Nie sprawdzam

Witam! Panowie mam takie pytanko, jaki byście mi polecili cykl na ph, chodzi mi o środki które nie aromatyzują? Dlatego że mam gino, a zabieg będę miał na koszt NFZ tylko że muszę trochę czekać;/ Więc dlatego padł wybór na ph jako że na saa podstawą cyklu jest test. a jak wiadomo on aromatyzuje więc to niestety nie wchodzi w grę;// Tak więc podawajcie propozycję jakie połączenia środków były by najlepsze:) Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
M-drol z tego co czytałem obniża estrogen, ale jak pod koniec nie robi się zejścia z dawki to estrogen może się odbić i gino. Tak czytałem:) Ta sama zasada chyba powinna być przy Epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
lukasz mozesz napisac w jaki sposob zalapales sie na refundacje wyciecia gino?? tak w skrocie po kolei, prosba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Hmm więc jak to jest z tym m-drolem??:)Można było by go połączyć z Epi?
50cencik więc tak poszedłem prywatnie w Myślenicach do doktora Gduli w Telefonice(bo z rodzinnym się nie dogada, powiedział mi żebym przyszedł za 3miesiące bo nic się z tym nie dzieje i nie tzeba tego ruszać aa od tamtego czasu się guzki powiększyły dużooo), no więc tam w telefonice zrobili mi od razu usg, wyszło gino jak byk(koszt bodajże 80zł), kazał mi zrobić badania HBS i anty HCV(o ile dobrze pamiętam) i teraz muszę iść do niego tylko z tymi wynikami badań po skierowanie:) Za zabieg powiedział że nic nie muszę płacić bo jestem ubezpieczony i mam na koszt NFZ, jedynie zapłaciłem za 2-3wizyty u lekarza po 80zł:) Aa zabieg będzie robiony w szpitalu w Myślenicach:) Pozdrawiam.

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2010-06-18 15:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
ciekawe czy ja bym sie załapał na taki zabieg tylko ja gino mialem kilka lat temu zostaly mi tylko duze sutki

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jowww akurat na m-drolu gino nie jest od estrogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
tak, wiem. Pisze ze przeczytalem ze takie tez moze byc po odbiciu sie estrogenu po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Hmm więc po m-drolu występuje gino progesteronowe?? Aa jak by polecieć taki cykl jak niżej napisałem i brać od początku cyklu wit b6 600mg ed to dało by radę polecieć taki cykl bez powiększenia się gino czy raczej nie bardzo??
1-2 M Drol 1 kaps ed
3-4 M Drol 2 kaps ed
3-6 Epi 3 kaps ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Ja bym kuipiø vitex costam- wyciag z niepokalanka allegro 35 zl, 300 mg wit b6, z 2 razy badanie na cyklu poziomu prolaktyny, no i to zejscie na koniec zeby nie odnbilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Po m-drolu moze byc gino nawet pare tygodni po cyklu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lajtowy cykl na 40 tygodni

Następny temat

jak rozplanować cykl na m-droli i clenbuterolu ??

WHEY premium