SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE PH TRENADROL CZY ALPHA DROL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
DORADŹCIE!!!
BO NIE WIEM CO ZAMÓWIĆ!!!
CO LEPSZE!!!
W PONIEDZIAŁEK CHCĘ ZACZĄĆ CYKL!!!

POMÓŻCIE!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
epi zacznij brać od trzeciego tygodnia na trenadrolu. załatw sobie heparegen na wątrobe a jak nie dasz rady to combo esseliv i sylimarol a po hepatil. i nie odświeżaj takich starych tematów tylko załóż własny na przyszłość

1-4 ternadrol
3-6 epi


Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-03-27 23:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
O alpha drolu mało opini natomiast trenadrol jest ok. Jednak ja bym polecił superdrol bo sam testowałem i działa

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
Praktycznie to zdecydowałem się na Trenadrol ale ten Alpha drol kusi nikt nic o nim nie wie!!!
Ale lipa !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Weź trenadrol z kilosportu to przynajmniej się nie zawiedziesz z alpha drole tej pewności nie masz bo brak opinii o tym środku. Dla mnie sprawa jest oczywista

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
Alpha Drol jest ponoć mocniejszy i ma mniej skutków ubocznych!
wŁAŚNIE SIEDZE NA ALLEGRO i sie zastanawiam to albo to!!!!!!!
K***wa niewiem sam!!!
Cały czas czekam na porady i jedynie dostałem od Ciebie i Kowala1997!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
msciciel00 jakie efekty miales po tym superdromie(sila masa)

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Jak dostałeś rady to nad czym się zastanawiasz, nieważne jakie ph weźmiesz pewności co do zawartości nie będziesz miał nigdy więc jak dla mnie gadanie że jedno ph ma mniej skutków ubocznych od innego jest bez sensu. Nie łudź się że ph to coś bezpieczniejszego niż sterydy

Niestety nie udało mi się zrobić normalnego cyklu z powodu problemów osobistych natomist powiem tyle że przez 1 tydz brałem 1kap i za bardzo nie czułem działania może poza lekką pompą na treningu i zgagą, waga skoczyła o 1kg natomiast w 2tyg brałem 3kap i tu już było lepiej siła momentalnie poszła do przodu, zgaga się zwiększyła i waga poszła o 3kg przy dobrej diecie, 3tydz siła dalej szła do przodu a masa skoczyła o 2kg, niestety po 3tyg musiałem przerwać stosowanie. Nie zmienia to faktu że w 3tyg zrobiłem 6kg masy i duży progres siły

Zmieniony przez - msciciel00 w dniu 2008-04-16 15:28:13

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
uuu no to ladnie moze bym w to zainwestowal...

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
Dobra Trenadrol!!!!!
Dzięki że się zainteresowałeś mściciel!!!!
Będę zdawał relacje na cyklu z Trenadrolem pod tytułemRelacja z cyklu na Trenadrolu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Muszę jednak dodać że nie zawsze jest tak kolorowo. 2 moich kumpli co od początku jechali na 3kap po 2-3dniach dostali wymiotów i musieli odstawić, nie wiem czy to wina braku osłonek na wątrobę czy zastosowania od początku dawki 3kap

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
MikX mozesz zalozyc jestem ciekaw efektow kupujesz jedna paczke tego ??? i w jakim dziale to bedzie??

:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

OMKA

Wiecej