SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE PH Cykle i Opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Witam sapphireex
Jak zapewne pamietasz cykli 1 i 2
Teraz jestem na tym 4
Wpadnij na siłkę to efekty sam zobaczysz :)
Bedzie lepiej jak zacznę wycinkę na początku kwietnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
sapphireex A i waga poszla na 95 kg tak wiec planowane 100 w zasięgu ale nie wiem czy wytrzymam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
bagin7286
Fotki beda ale jeszcze nie teraz Wrzucę cos przed i po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
powiem tak: jak dla mnie temat z dupy. Pomijając fakt, że walisz koszmarne błędy opisując pewne środki itp, co wskazuje mi wprost na brak jakiejkolwiek wiedzy w temacie, to jeszcze używasz środków z dupy wziętych.

nie mam pojęcia ile wydałeś klopsu na te wszystkie wynalazki, ale sądzę, że opierając się na sprawdzonych, pewnych i DZIAŁAJĄCYCH środkach kilku dosłownie firm (Generic Labs, Competetive Edge Labs, Chapparel Labs) osiągnąłbyś znacznie więcej. Zaraz pewnie napiszesz "skąd wiesz ile osiągnąłem, skoro mnie nie widziałeś", a ja na to odpowiadam: jakbyś faktycznie miał się czym chwalić już dawno wrzuciłbyś tu zdjęcia.

i proszę - edytuj posty, a nie nabijasz sobie licznik na siłę. to naprawdę nikomu nie imponuje, a tylko niepotrzebnie wkvrvia, uwierz proszę.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Temat jest po to by jak najwiece sie dowiedziec kto jakie bral!!
i jak je laczyl.
Nie obchodzi mnie kto ile wydal i na co
Kazdy pisze rozpiski w roznych tematach Che to wszystko tu zgromadzic i wyciagnac cos dla siebie bo ani ja ani nikt inny nie jest wstanie sprobowac wszystkiego co jest na rynku

Mam siano to wydaje!!!! wole PH bo nie sztuka jest sobie dupsko skuc i cwaniakowac Zreszta nie ja jeden tak sadze
Poczytaj kilka ostatnich tematow o PH
Biore to co uwazalem ze mi pomoze
Takie firmy a nie inne TY MOZESZ wziasc CO chcesz chetnie poczytam o twoich osiagach na PH i moze tez sprobuje coz z tego wziasc w przyszlosci
PZDR

Stac mnie to wedaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
"wole PH bo nie sztuka jest sobie dupsko skuc i cwaniakowac Zreszta nie ja jeden tak sadze"

rozwiń tą kwestie

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-03-03 20:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Przeciez no o to w tym temacie chodzi
Prosilem ze jak Macie cos do powiedzenia na temat rozpisek na PH to pisz a jak nie
To na co ta dziecinada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Nie zalezy mi na zadnych glosach, sogach,fotkach czy innych bzdurach
Rozpiski to mnie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1223
"wole PH bo nie sztuka jest sobie dupsko skuc i cwaniakowac Zreszta nie ja jeden tak sadze"

co to kurva ma znaczyć niby ??


poza tym szkoda bebechów na ten syf... tyle fajnych aptecznych sprawdzonych sterydów na rynku to po cholere żreć to g**** ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Żeby niechować strzykawek w szufaldzie i ampułek między ubraniami w szafie, i niewychodzić na strzał do kibla/kolegi w obawie przed nakryciem ze strony mamy
Tylko żeby móc położyć sobie na półce ładne pudełko, na które mama niezwróci uwagi spośród innych supli

Nie uogólniam, że każdy taki jest, wolna wola=wolny wybór, ale stawianie PH wyżej od SAA, jest dla mnie śmieszne, żałosne i niema żadnego odzwierciedlenia (medycznego,finansowego,czy chociażby w działaniu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl, staż 3 lata

Następny temat

Jak dawkować odblok

WHEY premium