SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JABI - Adam Jabłoński - Sezon 2013 / 2014

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550
Siema Adam mógłbyś podać adres i nazwę tego baru z burgerami z gdyni z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Jabi sorry że zaśmiecam ci temat, ale mam pytanie do redukcji, jak to jest z ćwiczeniami na redukcji, ilość powtórzeń ma znaczenie? Mam zamiar wziąć te spalacze co ty brałeś ale na razie wbije sie w to wszystko bez niczego żeby wejść w to z zaangażowaniem. Jeżeli do każdego ćwiczenia na poszczególne partie mięśni robię 3, 4 ćwiczenia to ile tych powtórzeń? Chce spalić tkankę tłuszczowa na brzuchu ale nie chciałbym stracić sporo mięcha, aeroby jakie mam zamiar wykonywać to głównie bieg no i ćwiczenia na brzuch. Założę może niedługo osobny temat i ta bym prosił o jakieś porady dotyczące redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Czesc Adam mam do Ciebie pytanko. Czy na redukcji moge jesc grillowana piers z kurczaka w jogurcie naturalnym? pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
robert2511 - tutaj w opisie zdjęcia masz adres tego BARU :
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=521332477929749&set=pcb.521332581263072&type=1&theater
- ja polecam, Papaj też był hehe i też mówi, że mega koty są.

Pompujemy Bicki - zakres ruchów jest taki sam, ciężary z czasem będą mniejsze, bo nie będzie tyle paliwa i organizm będzie zmęczony. Także jeśli będziesz zwiększał niepotrzebnie ilość powtórzeń to inne włókna mięśniowe zaczną pracować i może stać się, że mocno stracisz na objętości.
Ćwiczenia na brzuch rozwijają mięśnie brzucha pod warstwą tłuszczyku także, żeby go spalić to dieta + treningi.

dominator - albo redukujesz albo udajesz, po ostatniej redukcji jaką widziałem u Ciebie, po prostu nie możesz jeśli chcesz zrobić formę.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2013-05-16 17:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
czyli jogurt naturalny odpada... ok

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Od czasu do czasu możesz wypić, żęby Tobie flora bakteryjna nie padała - o ile czysto jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
mi chodzilo raczej o moczenie piersi w jogurcie naturalnym i w takiej formie ugrillowaniu czy cos takiego jest ok? czy kategorycznie nie...
a diete mam dopieta na maxa oraz suplementacje

Zmieniony przez - DominatorG w dniu 2013-05-16 17:31:00

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Cześć,
W ostatnim czasie miłym zaskoczeniem dla mnie było ponowne zaproszenie przez Ośrodek – Schronisko dla Nieletnich w Szczecinie, władzą ośrodka podobała się moja zeszłoroczna wizyta, a, że co roku jest inna grupa wychowanków postanowili mnie zaprosić, aby zmotywować chłopaków i zarazić sportem, hobby, które oderwie ich od robienia głupstw.


Przy wejściu tak jak i rok temu zostałem przywitany przez władze i ochronę ośrodka po czym udaliśmy się na samą górę budynku gdzie mieściła się siłownia.

Na siłowni pogadaliśmy trochę z chłopakami na temat diety, suplementacji i treningu



oraz miałem czas aby trochę poćwiczyć i dopompować mięśnie krwią.











Po szybkim treningu zeszliśmy na dół do świetlicy gdzie siedziało około 30 młodych chłopaków, gdy wszedłem tak jak rok temu, wychowankowie zaczęli klaskać jest to bardzo miłe uczucie.

Przedstawiłem się, opowiedziałem trochę o sobie i wykonałem swój program dowolny przy muzyce z zawodów, następnie tak jak rok temu pokazałem oraz wytłumaczyłem wszystkie pozy obowiązkowe.













Po pokazie wszyscy zaczęli bić brawo, trochę było mi głupio ale co tam.

Następnie ubrałem się i usiadłem przy stoliku gdzie odpowiadałem na pytania zadawane przez wychowanków jak i samych opiekunów na wszystkie tematy związane ze sportami.

Na samym końcu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie (niestety trzeba zasłonić twarze)



A co do podsumowania i refleksji z odwiedzin to jest jest mi bardzo miło, że znów mogłem odwiedzić ten ośrodek i że władze Schroniska postanowiły mnie zaprosić.
Jednak z drugiej strony doszły do mnie kolejne przemyślenia, że musimy na prawdę się starać pomagać ludziom kierować tych, którzy zaczynają wyprawiać głupstwa często nie z wyboru, a z konieczności ( nam jest to ciężko zrozumieć), w zeszłym roku inne dzieciaki w tym inne, a w kolejnym inne, które czekają co z nimi będzie.

Fakt, że niektórzy z nich jak i nie większość mają o wiele lepsze warunki niż w domu nie zmienia tego, że ja się czułem okropnie stojąc przed kratami – czekając na ich otwarcie, po przekroczeniu progu kraty zamykają się, a przed oczyma są kolejne kraty – BRAK WOLNOŚCI – Uczucie bezradności to daje dużo do myślenia, żeby nie robić głupstw i nie trafić takie miejsce.

Mam nadzieję, że chociaż kilku z nich zacznie uprawiać jakiś sport i odsuną od siebie swoich „kolegów” i środowisko, które ściąga ich na dno. Bo jest w nich duży potencjał.

A tak ode mnie – ja wierzę, że jeśli ktoś marzy i dąży do czegoś nie robiąc nikomu krzywdy dochodzi bardzo wysoko.

Pozdrawiam
Hej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Dzięki Jabi za odpowiedź jak będę coś jeszcze nie wiedział to zapytam :P mam nadzieje że uda mi się spalić tkankę tłuszczową szczególnie z brzucha i klatki, masz jakieś rady jak podkreślić klatkę bo tez w okolicach sutków mi się odłożył tłuszczyk;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Adam a tak jeszcze na szybko mam pytanie co sadzisz o suplmentacji cm3 na redukcji czy to dobry pomysl?

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec Night Protein Blend z wodą

Następny temat

DAA Ultra do Crea9 xtreme

WHEY premium