SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Its me

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kłócić sie , przez 'ó'
a tu nikt sie nie kłóci tylko wyraża swoje opinie

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005


.

...:House music:...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Szefu masz racje



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

(E) ..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl ::.. (E)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ekhm troche chamskie
ale mi sie podoba

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry z ciebie jasnowidz sog dla mnie!:D

->>Nie ma ludzi idealnych<<-

250 - tego chce i tego pragne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060


Te zdjęcie jakoś nie tak.te jet lepsze


HARDCORE RULES!!!
Szacunek squad!!!

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
fus


HARDCORE RULES!!!
Szacunek squad!!!

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A ty chyba na bana polujesz. A ja bym wytepil wszystkich gnojkow ktorym imponuje bycie skinem, a tak naprawde nie maja zielonego pojecia co to rasizm itp. podnieca ich ze ludzie ich sie boja i chca byc zauwazeni. Ciekawe jak by zyli w latach 39-45 czy tez by byli tacy zachwyceni swoja "ideologia"

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5557
wiesz klejcun są różni skini, nie można uogulniać sprawy, jak w każdym środowisku trawiają się czrne owce, ja znam ludzi którzy naprawdę wierzą w to co robią, wierz mi to nie gnojki a dojrzali ludzie dla któch bycie skinem to życie a nie młodzieńczy wybryk. Poza tym błędem jest utorzsamianie ich z Hitlerem i takie tam różne głupoty. Nie miałęm nic przeciwko czarnym dopuki sam an własne oczy nie zobaczyłem co dzieje się w czanych dzielnicach np w angli: syf brud smrud i narkotyki. Poza tym statystyki mówią jansno :za wilcza część wszelkich napadów gwałtów itp w stanach zjednoczonych odpowiedzialni są czrnoskurzy. By może teraz ten problem nas nie dotyczy bo u nas jest ich tyle co kot napłakał i zazwyczaj są to ludzie ułożeni wykształceni i na poziomie ale zobaczycie co sę będzie działo za kilkanaście lat ...

maRo

maRo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
No ale najpierw spytajmy się chłopaka jakim jest skinheadem: NS, Sharp, OI, Narodowcem......itd niech sie wypowie.Zobaczymy co ma do powiedzenia !!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwicze prawie dwa miesiace...

Następny temat

Fotki Do Ocenki ...

WHEY premium