SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Its me

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Dla informacji Skinem moze i jestem A koleś pod nickiem Skinhead to mój kolega.Ja od początku ćwiczenia jade na sucho czyli od września 2002.No tylko raz zjadłem 100 tabletek aminokwasów z Olimpu.To tyle

HARDCORE RULES!!!
Szacunek squad!!!

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jak na rok to mało zdziałałes ja po roku miałem 36 w bicu, na sucho a niestety dopiero po 0,5 roku zrobiłem z dietką (zaczynałem od 27,5-28 (Zalezy ktora łapa) także cieniutttttko.

Zmieniony przez - ****master w dniu 2003-09-20 10:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co do smiaca.Moze nie wyglada za***isce.

Hooligans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
"Nie ma co do smiaca.Moze nie wyglada za***isce."
raz kolega mowi ze za***isyt wyglada a teraz co innego

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Moze to zabijaka tylko zalozyl sobie stale lacze ?

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tiaaa

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głosujcie na niego bedzie jeszcze lepiej.Pozdro 600

Hooligans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tzn jak mam na niego glosowac ??? to kandyduje na cos ?

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1070
nie mozecie mowic ze cienutko!!! moze chlopach nie chce wiecej wazyc a mase jaka ma to chyba dobrze ma podkresloną, ciekawe czy wy przynajmiej tak wygladacie, bo krytykowac to zaden problem, tymbardziej jak was nie widac. Skoro nic nie bral to jest luxx

POZDRAWIAM

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
brał aminki, a jeszcze widziełe jego posty jak to chce sobie kupic omke, i pytał sie o testos.. wiec nic nie jest powiedziane
ja nie wygladam tak jak on bo mase robię. troche spadki byly w lato.

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwicze prawie dwa miesiace...

Następny temat

Fotki Do Ocenki ...

WHEY premium