SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja badań, mało energiib

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Cześć mam 29 lat jestem gdzieś dwa lata po bombie leciał teść. Mam od dłuższego czasu problem z brakiem energii, libido to już nie wspomnę, brak pewności siebie i dużo by tu wymieniać. Półtora roku temu stwierdzono u mnie depresję dla czego nie wiaodmo co ja wywołało no ale okej od pół roku nie całe nie biorę już tabletek na depresję jestem czysty chodzę osttanio do endokrynolog NFZ i ona twierdzi że niski poziom teścia jest spowodowany wysoka proklatyna więc zbija mi go ed7 1/4 tabletki
Szczerze póki co nie widzę żadnej różnicy za półtora miesiąca mam wesele a jest co raz gorzej ze mną wklejam wyniki badań jak by czegoś brakowało dorzucę, odblok oczywiście przeprowadzony jak dobrze poszukam to jeszcze znajdę badania z dwóch lat temu. Starań się odżywiać zdrowo jak najmniej przetworsonych wynalazków ćwiczyć ćwiczę 3 razy w tygodniu praca mało stresowa...

Badania przed Endo:
TSH 0.732 mlU/l
FT3 5.11 pmol/l
FT4 13.95 pmol/l
Glukoza 91 mg/dl
Insulina 6 ulU/ml
Wapń 9.3 mg/dl
Test 12.51 nmol/l
Test wolny 9.1 PG/ml
Proklatyna 21.86 ng/ml


Badania z przed wczoraj po pół roku brania dostinexu
Proklatyna 11 ng/ml
Test 19.64 nmol/l

Ale dodatkowo zrobiłem sobie lh i FSH no i zdziwienie..

Lh 1.6 mlU/ml
Fsh 3.04 mlU/ml

Oczywiście pokaże jej te badania ale to Endo starej daty jak słyszę teksty typu jesteś zbyt młody by wejść na trt albo będziesz nie płodny na trt. Ta kur.. wydaje mi się że z takimi badania jak teraz to jestem nie płodny. Pomóżcie mi już zastanawiam się by zakupić clomid i lecieć po 1 tabletce dzienie tylko nie wiem czy nie będzie jeszcze gorzej a nie chciał bym sobie namieszać w życiu i to przed samym weselem różnymi zjazdami. Pozdro chłopy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
wrzuć ankietę działu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
1. WIEK: 29
2. WAGA:95
3. WZROST:186
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:115
-udo:60
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata
6. DIETA:
-białko:150
-węglowodany:395
-tłuszcz:65
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:1 test około 1 roku
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU:budowa masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:około 2 lat
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:jak widać
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
ankieta na palę wpisana ale ja bym widział 3 opcje
htz
małe dawki HCG
clomid

i myślę że clom by tutaj dźwignął sprawę i zmienił bym lekarza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Przepraszam za ankietę, zastanawiam się nad zmianą ale nic wartego uwagi doktor Alicja dużo osób poleca ale dwa miesiące terminy zajęte. Htz bardzo bym chciał ale Endo starej daty twierdzi że na htz będę bezpłodny i nie potrzebuje tego w tym wieku xD uczcijmy to minuta ciszy okej nad HCG w sumie się nie zastanawiałem ale clomid tak i nawet leży jeszcze w szufladzie dwa blistry virtufen 50mg

Podsumowując jak dla mnie proklatyna na poziomie 22 to nie śmierć gdzie Endo już stwierdził u mnie guza przysadki byłem już na rezonansie xD prawda taka czy prolatyne mam 22 czy 11 czy 4 czuje się tak samo a teść coś tam lekko w górę. Endo też mój tylko i wyłącznie patrzy na test całkowity zorbilem jej raz badanie wolnego wyszło średnio a ona a to tam nie jest ważne no wydaje mi się że jest bardzo co z tego że ma. Całkowitego dużo jak nie jestem w stanie go uwolnić wiem kłania się badanie shgb. Idę do niej w środę i zbieram parę informacji ale coś czuje że dużo nie zdziałam.. pozdrawiam


Zmieniony przez - rafb w dniu 2023-06-29 18:34:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
proszę cię 20 wynik i renozans ? przy guzie prolka była by duuuzo wyżej .jeśli jesteś przekonany że to dobry clom to wrzucaj ,po kilku dniach powinno się poprawić.posobno do aptek wrócił proviron i tutaj można by dorzucić provi również .
shgb badales kiedyś ?
plus szkoda że E2 nie zrobiłeś


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-06-29 18:51:31

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
No mnie to też śmieszy ale nie będę podważał osoby która jest uczona..

Shgb nigdy, estro mam przed Endo robione 120pmol/l (40-161) czuje się przy lekko wyższym lepiej niż przy niższym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
jak pisałem wcześniej wybrał bym innego lekarza idąc z wynikami badań ale bez karty leczenia od poprzedniego lekarza bo te lajzy sobie przytakują po prostu. jako nowy pacjent i zobaczył co powie co by chciał zaproponować itd
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Lodzianin1 a jeszcze jedno może jesteś w stanie kogoś polecić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
lodzianin1
proszę cię 20 wynik i renozans ? przy guzie prolka była by duuuzo wyżej .jeśli jesteś przekonany że to dobry clom to wrzucaj ,po kilku dniach powinno się poprawić.posobno do aptek wrócił proviron i tutaj można by dorzucić provi również .
shgb badales kiedyś ?
plus szkoda że E2 nie zrobiłeś

Pozwolę sobie zapytać jaka nazwa handlowa tego provi jestem w pl aptekach?



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-06-29 18:51:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak odbloku bo po co

Następny temat

HCG po 7 miesiącach

WHEY premium