SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

interpretacja badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
Witam zwracam się do was z prośbą o zinterpretowanie wyników badań.Od początku roku zrzuciłem 25 kg dzięki siłowni,diecie,pływaniu i bieganiu.Z 97 kg spadłem aktualnie na 72 ale nie moge3 tego prełamać i wtedy pomyślałem ,że może to być wina hormonów bo w mojej rodzinie był problem z niedoczynnością tarczycy.Dodatkowy zrobiłem badania testosteronu i insuliny.Mój wierk to 21 lat(nie wiem czy to ważne)A oto wyniki:
insulina 24,69 mU/l zakres referencyjny 3.00-25.00
ft3 5,93 qmo0l/l zakres referencyjny 3.53-6.45
testosteron3,50 ng/ml zakres referencyjny 2.41-8.27
Wyniki robione oczywiście na czczo o 8 rano.Prosze o pomoc i przepraszam gdyby był to niewłaściwy dział
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Coś brałeś do tej pory?
wszystko masz w normach, teść dolna granica
Dobrze by było gdybyś zrobił jeszcze estradiol, prolaktynę



Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2013-05-17 22:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
w normie to zauważyłem.Ale martwi mnie niski testosteron gdzie w moim wieku powinien on być wysoki to co dopiero może być za 10 lat.Insulina jest praktycznie na maxa ale to dobrze czy nie?i dlaczego.i tak samo tarczyca idzie to w stronę niedoczynności czy nadczynności.Nic nie brałem

Zmieniony przez - biddestroyer w dniu 2013-05-17 22:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jeśli uprawiasz czynnie sport, to możesz mieć niższy poziom testosteronu(zakładając, że nie idzie koks, nie idą żadne boostery).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dziwny i ubogi wybór badań. Najpierw trzeba było zrobić TSH a nie FT3...

Czego nie możesz przełamać? Jeszcze chcesz schudnąć? Dieta, aero, trening, spowolniony bądź zatrzymany metabolizm mogą być tego przyczyną. Niski testosteron, prawda.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
j/w przyczyny zapewne są inne niż poziom hormonów..

jaki masz poziom BF, że chcesz dalej ciąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
faktycznie mogłem zrobić tsh ale pomyślałem o tym niestety po fakcie. po samym FT3 da sie coś wywnioskować.BF ciężko mi określić powiedzmy że dalej brzuszek mam a chciałbym się dociać do kaloryfera.I tak wiem brzuch robi się głownie w kuchni.Mam dopiętą diete,treningi silowe i robie aero o różnych częstotliwościach by cały czas zaskakiwać organizm.Poprostu myśle że problem może być qw hormonach,ponieważ nie moge zrobić żadnych odstępstw od diety .Musze mieć bardzo czystą miche inaczej od razu tyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jaką masz podaż kalorii, rozkład BTW? Ile aero tygodniowo i jaki trening?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
w tym momencie około 2300(jeżeli wypada w dzień aero i siłowy troche więcej) 2.5-2.7 b węglowodanów bardzo mało około 50 i robie ładowanie co 2 tygodnie reszta tłuszczy(orzechy olej rybi,oliwa,olej lniany) aero 3-5 razy w tygodniu różne rodzaje trening siłowy split 4 dniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Od kiedy ten zastój jest?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
13 dni.obcinanie kcal też nie pomogło i powiedzmy zmniejszenie aktywności(więcej regeneracji)dysponuje także bardzo malutką siła(tutaj myśle że to sprawa testosteronu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyjazd do norwegi

Następny temat

kolejny cykl prosze o pomoc!

WHEY premium