SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inni Polacy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
PZPN powinno zrobić rekonesans w Niemczech, Austrii, Francji i USA. Wysłać paru darmozjadów, aby przejrzeli kadry, sprawdzili czy maja podwójne obywatelstwa i prowadzić rozmowy, albo stworzyć biura w stolicach w/w krajach gdzie chętni do gry w polskich reprezentacjach mogliby się zgłaszać. Potem organizować półroczne konsultacje z trenerem-selekcjonerem reprezentacji.

Już widzę jak na to się znajdzie kasa w związku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dasilva nie cos ty przestan oni i tka nie beda grali dla polski kasa nie jesta taka unas jak tam a pozatym z takich krajach mozna lepiej zablyszczec i sie wypromowac ja tez mam 2 obywatelstwa polskie i niemieckie to niewiem co bym wybral ale jak bym zobaczyl jaka kase mi proponuja niecy to bym bym w siudmym niebie a nie to co w polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
niestety, takie czasy
kazdy wybiera to co lepsze/bardziej sie opłaca
gra dla goscia, który ma dwa obywatelstwa np; polskie i niemieckie to nawet sie nie bedzie zastanawiał i będzie grał dla Niemiec.
Tak to juz jest

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
Kafar nie do konca
Niemcy ogolnie lepsi pilkarze, wiec trudniej sie tam dostac, u nas koles z podstawowego skladu moze sie zmiesnic w kadrze Niemiec...

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
Dokładnie, to jest to co napisał dewas. U nas zawsze łatwiej się wypromować.Jestem pewien, że gdyby coś takiego u nas działo to i Podolski z Klose graliby dla Polski (ciekawe na jakim poziomie).

Ja miałem takie wrażenie, nigdy nie byłem w Niemczech, że ludzie którzy tam mieszkają po kilkanaście lat identyfikują i czują się Polakami (to tak po oglądaniu mistrzostw mam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Podolski i Klose graja dla niemiec bo wieksze sianko itd a po za tym spedzili wiekszosc czasu w niemczech i tam otrzymali propozycje gry w reperezentacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak otrzymyli ale podolski otrzymal tez od janasa ale i wtedy od völlera i powiedzial ze lepiej bedzie jak bedzie gral dla niemiec a ona nawet po niemiecku dobrze nie umie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
Widzialem wiekszosc meczy Niemców na tych mistrzostwach i Podolski nigdy nie spiewał hymnu niemiec ... o ile Klose czy Borowski elegancko jak reszta spiewala to Poldi nic. Ciekawe czy w meczu z Polska spiwal nasz hymnn :]

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Ale_OKS - SOG .. masz zbliżony pogląd do mnie w tych sprawach

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Reprezentacja Polski może mieć nowego obrońcę. Wielu już zapomniało o tym, że francuski stoper Jean-Christophe Devaux, wyraził chęć gry w naszej drużynie narodowej. 31-letni piłkarz broni barw RC Strasbourg.
Babcia piłkarza została w trakcie II Wojny Światowej deportowana do niemieckiego obozu koncentracyjnego, gdzie poznała liończyka. Następnie Polka wyjechała z nim do Francji. Właśnie w tym kraju urodził się 16 maja 1975 roku Devaux.

Obrońca RC Strasbourg nie kryje, że marzy o grze w trykocie z białym orłem na piersi. - Od kilku lat mnie to frasuje. Rozmawiałem o tym z moją babcią, która pochodzi z małej wsi pod Krakowem. Bardzo wzruszające byłoby zagrać dla Polski - oznajmił rok temu na łamach "L'Equipe".
Devaux występował w młodzieżowej, wojskowej i juniorskiej reprezentacji Francji. W myśl nowych przepisów FIFA nie jest to jednak przeszkodą, by w kategorii seniorów reprezentował inny kraj. Obrońca RC Strasbourg nigdy nie dostąpił zaszczytu gry w dorosłej reprezentacji "Les Bleus". 31-letni zawodnik otrzymał już nasze obywatelstwo i nic nie stoi na przeszkodzie, aby grał dla Polski.

Jean-Christophe Devaux swoją przygodę z futbolem rozpoczął w Olympique Lyon. W Ligue 1 debiutował 22 września 1995 roku. Od kilku sezonów jest pewnym punktem defensywy RC Strasbourg. Potrafi znakomicie uderzyć z dystansu, ma spore doświadczenie w europejskich pucharach. W 2001 roku zdobył Puchar Francji, a w 2005 Puchar Ligi. Ubiegłego sezonu nie może zaliczyć do udanych, ponieważ jego drużyna spadła do drugiej ligi.

Ja bym go sprawdzil.Caly czas gral w podstawie w I lidze francuskiej...A noz, moze zastapi Baka

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie będziecie oglądać MŚ

Następny temat

Kasa, kasa, kasa!

WHEY premium